„Asvel“ - „Žalgiris“ statymai 7bet lažybos
Krepšinis

„Asvel“ – „Žalgiris“ – rungtynių apžvalga ir prognozė

Ir toliau namie 2022-23 m. Eurolygos sezone nepralaimintis Kauno „Žalgiris“ šią savaitę išvyksta į Prancūziją, kur ketvirtadienį Vilerbane žais rungtynes „Asvel“ – „Žalgiris“. Praeitą savaitę Kaune buvo didelė šventė – prieš „Alba“ iškovota pergalė, nors vienu metu žalgiriečiai atsilikinėjo net 20 taškų skirtumu. „Asvel“ praeitą savaitę irgi džiaugėsi pergale – išvykoje laimėjo prieš atsigavimo ženklus pradėjusią rodyti Bolonijos „Virtus“.

Šiuo metu Eurolygoje nuo 7-os iki 13-os vietos komandos turi po 3 pergales ir tiek pat pralaimėjimų. Komanda, kuri tarpusavyje iškovos pergalę, gali dar labiau priartėti prie aštuntuko. Išvykoje laimėti „Žalgiriui“ Eurolygoje šį sezoną dar nepavyko, tuo tarpu „Asvel“ namuose žaidė vos du kartus ir laimėjo vieną kartą.

Vilerbano „Asvel“ – 3 pergalės ir 3 pralaimėjimai

„Asvel“ vasarą prarado tokius žaidėjus kaip Chris Jones, Elie Okobo, Victor Wembanyama. Komandoje liko jau ne pirmus metus žaidžiantys Charles Kahudi, David Lighty, Yousoupha Fall. Be jokių abejonių ryškiausias pasipildymas buvo veterano Nando de Colo sugrįžimas į gimtinę. Prie „Asvel“ vasarą taip pat prisijungė Retin Obasohan, Parker Jackson-Cartwright, Jonah Mathews, Anthony Polite, Yves Pons bei iš „Žalgirio“ atvykęs Joffrey Lauvergne. Prancūzas užpraeitą savaitę patyrė traumą ir į jo vietą buvo įsigytas Alex Tyus.

Komandos sudėtis ant popieriaus Eurolygoje yra viena iš silpniausių, todėl nieko keisto, kad dar prieš sezoną šiai komandai buvo skiriama viena iš paskutinių vietų. Sezono pradžioje prognozės iš dalies pasiteisina – nors komanda laimėjo tris kartus, žaidimas labai nestabilus ir nėra itin kokybiškas. „Asvel“ išvykoje 21 tašku pralaimėjo prieš „Fenerbahce“ ir 19 taškų skirtumu prieš „Maccabi“, o kitą savaitę namuose net 26 taškų skirtumu įveikė „Baskonia“.

Praeitą savaitę kiek netikėtai išvykoje buvo įveiktas „Virtus“ klubas ir dviejų pergalių seriją turinti komanda „Žalgirį“ pasitiks tikrai geromis nuotaikomis. Galima sakyti, kad „Žalgiris“ yra gana parankus prancūzams, nes žaidžia panašų, fizine jėga paremtą krepšinį. Priekinėje linijoje „Asvel“ turi tik Y. Fall, tačiau puolėjų grandis tikrai bus sunkiai įveikiama.

Kauno „Žalgiris“ – 3 pergalės ir 3 pralaimėjimai

Puikiomis emocijomis uždarę rungtynes prieš „Alba“, kauniečiai savaitę užbaigė nusivylimu pralaimėdami Vilniaus „Rytui“. Kazys Maksvytis sekmadienio rungtynėse lyg ir bandė taikyti tarpinį sudėties variantą tarp LKL ir Eurolygos, parodydamas, kad šiuo metu Eurolyga yra svarbiau, tačiau būtent tai ir leido „Rytui“ laikytis rungtynėse, kurias fantastiškai uždarė Marcus Foster.

Nors iškovota pergalė prieš „Alba“ atrodo labai gražiai, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad pats žaidimas nebuvo geras. Jeigu pradžioje Berlyno komanda puikiai pataikė, tai „Žalgiris“ išsigelbėjo fantastiniais Keenano Evanso ir Edgaro Ulanovo metimais, kurie prieš „Rytą“ sekmadienį nebesukrito. Jeigu iš K. Evanso tritaškių galima laukti, tai tikėtis, kad E. Ulanovas kiekvienose Eurolygos rungtynėse mes po 4 tritaškius būtų naivu.

Ketvirtadienį turėtume pamatyti visai kitokias rungtynes nei prieš „Alba“. „Asvel“ žaidžia lėtesnį krepšinį, kuriame daug fizinės kovos. Nors vidutiniškai po 24 minutes aikštėje būna veteranas Nando de Colo, kiti žaidėjai stengiasi paslėpti šio žaidėjo silpnybes gynyboje. Prancūzas turėtų būti nuolat atakuojamas Igno Brazdeikio ir bus labai įdomu pamatyti, kokią gynybą pritaikys T.J. Parker.

Rungtynių prognozė

Žvelgiant į Kauno „Žalgirio“ tvarkaraštį, tai puiki galimybė ne tik iškovoti antrą pergalę iš eilės, bet ir atsidaryti išvykos rungtynėse. Kitą savaitę laukia rungtynės namuose prieš Milano „Olimpia“, o mėnesio pabaigoje dvi išvykos rungtynės prieš „Baskonia“ ir „Valencia“. Nors Vilerbano komanda tikrai lengvai neatiduos pergalės, tai atrodo kaip lengviausias varžovas Eurolygoje šį mėnesį.

Tuo tarpu žvelgiant į „Asvel“ tvarkaraštį, prancūzai turi labai palankų tvarkaraštį pergalių serijos pratęsimui. Po susitikimo su „Žalgiriu“ laukia rungtynės išvykoje prieš „Crvena Zvezda“, namuose prieš „Bayern“ ir išvykoje prieš „Panathinaikos“. Dviejų pergalių seriją turinti „Asvel“ ją gali pratęsti net iki šešių, kas būtų tikrai nuostabus rezultatas. Po susitikimo su „Panathinaikos“ komandos lauks itin sudėtinga atkarpa – „AS Monaco“, „FC Barcelona“, „Partizan“, „Olympiacos“ ir Madrido „Real“.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.