Eurobasket 2022 tvarkaraštis rezultatai naujienos Lietuvos rinktinė 7bet statymai lažybos

EuroBasket 2022 - Europos vyrų krepšinio čempionatas

EuroBasket 2022 vyks rugsėjo 1-18 dienomis Sakartvele, Vokietijoje, Italijoje ir Čekijoje. Visas EuroBasket 2022 naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Apie Eurobasket 2022

2022 metų rugsėjo mėnesio 1 dieną prasideda Europos krepšinio čempionatas. Svarbiausias metų krepšinio turnyras Eurobasket 2022 vyks keturiose šalyse ir penkiuose miestuose: Kelne (Vokietija), Tbilisyje (Sakartvelas), Milane (Italija), Prahoje (Čekija) ir Berlyne (Vokietija), kuriame bus žaidžiamos finalinis krepšinio čempionato etapas.

Eurobasket 2022 lentelėje – 24 Europos komandos, kurios per 18 dienų (nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 18 d.) išsiaiškins, kas ateinančius du metus galės vadintis Europos čempionais.

Turnyro dalyvių lauks varginantis išbandymas: Eurobasket 2022 tvarkaraštis lems tai, jog grupių etapuose komandos sužais po 5 rungtynes. Po jų 16  stipriausių ekipų pateks į atkrintamąsias, kur bus žaidžiami aštunfinaliai, ketvirtfinaliai, pusfinaliai bei finalas. Taigi, stipriausios turnyro ekipos iš viso sužais net po 10 rungtynių.

Pagrindine čempionato favorite yra įvardijama Serbijos rinktinė. Balkanų ekipa šiemet sulauks ryškiausių savo žvaigždžių pagalbos: apsisprendimą dalyvauti europos čempionate išreiškė 2 kartus NBA naudingiausias žaidėjas Nikola Jokičius, 2 kartus Eurolygos čempionas ir naudingiausias finalo žaidėjas Vasilje Micičius ir kiti aukščiausio lygio krepšininkai.

Toliau sąraše rikiuojasi Prancūzija (su Rudy Gobert), Graikija (su Gianniu Antetokounmpo) ir Slovėnija (su Luka Dončič ir Goran Dragič). Vėliau sąraše – visuomet galinga Ispanijos rinktinė, sulauksianti Nikola Mirotičiaus, Usmano Garubos pagalbos.

Lietuvos rinktinė patenka į TOP6 stipriausių ekipų sąrašą. Visgi, galima tikėtis, jog prie NBA žvaigždžių Domanto Sabonio ir Jono Valančiūno prisijungsiantys jaunieji atletai Ignas Brazdeikis ir Rokas Jokubaitis suburs solidžią ekipą ir sieks aukščiausių pozicijų europos krepšinio čempionate.

Lietuvos krepšinio rinktinė pateko į Eurobasket 2022 B grupę. Čia Lietuvos krepšininkai susitiks su šeimininkais Vokietijos rinktine, taip pat vienais krepšinio čempionato favoritų Prancūzijos ir Slovėnijos rinktinėmis bei Vengrijos ir Bosnija ir Hercegovinos krepšininkais.

Eurobasket 2022 čempionatą Lietuvos rinktinė pradės rungtynėmis prieš 2017 metų Europos čempionus slovėnus, o visas Lietuvos rinktinės tvarkaraštis atrodo taip:

  • Rugsėjo 1 d.: Lietuva – Slovėnija
  • Rugsėjo 3 d.: Lietuva – Prancūzija
  • Rugsėjo 4 d.: Lietuva – Vokietija
  • Rugsėjo 5 d.: Lietuva – Vengrija
  • Rugsėjo 7 d.: Lietuva – Bosnija ir Hercegovina

Visi Europos krepšinio čempionato statymai ir lažybos aktyvūs čia.

Sekti Eurobasket 2022 krepšinio rezultatus internetu bei analizuoti statistiką galima 7bet bloge. 7bet.lt – sporto lažybos ir statymai internetu.

Naujienos

Lietuvos krepšinio rinktinės atranka į pasaulio čempionatą statymai lažybos 7bet koeficientai
Skaityti daugiau
Krepšinis

Lietuvos krepšinio rinktinės atranka į pasaulio čempionatą

Lietuvos krepšinio rinktinės atranka į pasaulio čempionatą tęsiasi. Kol kas Kazio Maksvyčio treniruojama Lietuvos rinktinė per keturias sužaistas rungtynes nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir jau užsitikrino vietą antrame atrankos etape. Net ir pralaimėjusi likusias dvi rungtynes, Lietuvos rinktinė jau yra užsitikrinusi pirmą vietą F grupėje. Sužaisti pirmame etape dar liko dvejas rungtynes prieš Bulgarijos ir Čekijos rinktines, kurioms pergalė šiose rungtynėse gali nulemti vietą į antrą etapą. Pirmas atrankos etapas į pasaulio čempionatą pasibaigs liepos mėnesio pradžioje, o jau rugpjūčio pabaigoje prasidės antrasis. Antrame etape bus žaidžiami trys langai – rugpjūtį, lapkritį ir 2023 m. vasario mėnesį. Nors Lietuvos rinktinė...

Skaityti daugiau

2022 Graikijos rinktinė europos krepšinio čempionatas statymai 7bet
Skaityti daugiau
EuroBasket 2022, Krepšinis

Kelias į Eurobasket 2022: Graikijos krepšinio rinktinė

Ilgą laiką Graikijos krepšinio rinktinė yra priskiriama prie vienų iš turnyro favoričių, tačiau nuo 2009 metų nėra iškovojusi nei vieno medalio. 2006 metais buvo iškovotas pirmas ir paskutinis sidabro medalis pasaulio čempionate, o 2009 metais paskutinį karta graikai džiaugėsi Europos čempionato bronzos medaliu. Artėjančiame „Eurobasket 2022” būtent Graikija yra išskiriama kaip viena pagrindinių pretendenčių laimėti ne ką kitą, o aukso medalį. FIBA krepšinyje dažnai strigdavęs akivaizdus rinktinės lyderis Giannis Antetokounmpo artėjančiame Europos krepšinio čempionate privalo pademonstruoti kitokį žaidimą. Vis tik, net ir be NBA žvaigždės tikimasi, kad rinktinėje žais tokie žaidėjai kaip – Kostas Sloukas, Nick Calathes, Ioannis Papapetrou, Georgios...

Skaityti daugiau

Vaizdo įrašai

Fotogalerija