Eurolyga 2023

Eurolyga 2022/2023

2022/2023 Eurolygos sezonas prasideda spalio 6-ąją ir finišuos jau 2023 metų gegužę. Visas Eurolygos 2022/2023 naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Apie Eurolyga 2022/2023

Eurolyga – stipriausia krepšinio lyga Europoje, žaisti šiame turnyre svajoja kiekviena aukščiausius tikslus sau kelianti ekipa. Vien dalyvavimas prestižiškiausiame turnyre įrodo, jog tu esi stipriausiųjų krepšinio komandų Europoje dalis.

Eurolyga 2022/2023 sezone pasitinka su viena didele naujove – pasikeitusiu Eurolygos prezidentu. Nuo pat Eurolygos susikūrimo pradžios lygai vadovavo Jordi Bertomeu, tačiau šio specialisto era baigėsi naujuoju prezidentu paskirtas serbas Dejanas Bodiroga.

Įdomu yra tai, jog Eurolygos užkulisiuose realiausiu kandidatu surengti pavasarį vyksiantį finalinį ketvertą yra įvardinamas Kaunas.

18 stipriausių ekipų Europoje visą sezoną rungtyniauja, siekdami vieno – gegužės mėnesį būti geriausiųjų ketvertuke, kuris paskutinį pirmenybių savaitgalį aiškinsis, kuri ekipa yra stipriausia šių metų pirmenybėse.

Eurolygos kovos, „Žalgirio“ ekipos tvarkaraštis, varžovų analizės, turnyrinės lentelės – visa tai, galite rasti mūsų 7bet blogo įrašuose.

Naujienos

Eurolygos final 4
Skaityti daugiau
Krepšinis

Eurolygos „Final 4” 2023 m. apžvalga ir prognozės

2022-23 m. Eurolygos sezono finaliniame ketverte matysime „Olympiacos“, „FC Barcelona“, „Real“ ir „AS Monaco“. Visos šios komandos užėmė pirmąsias keturias vietas Eurolygos turnyrinėje lentelėje ir tai dar vienas įrodymas, kad namų aikštės pranašumas Eurolygos TOP 8 etape reiškia labai daug. Net trejose iš ketverių serijų prireikė penktųjų rungtynių ir visas jas laimėjo namuose žaidusios komandos. Per Eurolygos istoriją dar nei vienai ekipai nėra pavykę laimėti penktųjų rungtynių išvykoje. Šių metų Eurolygos „Final 4” išskirtinis tuo, kad vyks Kaune. Pirmą kartą Eurolygos istorijoje finalinės kovos vyks Lietuvoje. Kauno „Žalgiris“ patekęs į atkrintamąsias turėjo šansų dalyvauti ir finaliniame ketverte, tačiau „Žalgiris“ –...

Skaityti daugiau

„Zalgiris“ – „FC Barcelona“
Skaityti daugiau
Krepšinis

2022-23 m. Eurolygos aštuntfinalis: „Žalgiris“ – „FC Barcelona“ apžvalga ir prognozės

Lietuvoje visų akys krypsta į vieną 2022-23 m. Eurolygos sezono aštuntfinalio seriją, kuri Barselonoje prasidės tarp „Žalgiris“ – „FC Barcelona“. Paskutinį kartą „Žalgiris“ Eurolygos TOP 8 rungtyniavo 2018-19 m. sezone, kai komandą dar treniravo Šarūnas Jasikevičius. Praeitais metais prie Kauno komandos vairo stojęs Kazys Maksvytis „Žalgirį“ atvedė į aštuntfinalį, kur žaisti reikės prieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „FC Barcelona“. Taip gavosi, kad aštuntfinalyje pamatysime dvi lietuviams artimiausias Eurolygos komandas – „FC Barcelona“ palaikymo susilaukia ne tik Šarūno Jasikevičiaus, bet ir dėl buvusio žalgiriečio Roko Jokubaičio. Š. Jasikevičiaus asistentu čia dirba Tomas Masiulis, o fizinio parengimo treneris yra Justinas Grainys. Paminėti galima...

Skaityti daugiau

Vaizdo įrašai

Fotogalerija