Eurolyga tiesiogiai

Eurolyga

2023/2024 Eurolygos sezonas prasideda spalio 5-ąją ir finišuos jau 2024 metų gegužę. Visas Eurolygos 2023/2024 naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Eurolyga be konkurencijos stipriausia krepšinio lyga Europoje, kurioje dalyvauti nori kiekviena aukščiausius tikslus kelianti sporto organizacija. Patekti į Eurolygą galima laimėjus Europos taurę, Adrijos lygą bei gavus vardinį kvietimą. Didžioji dalis komandų Eurolygoje turi ilgalaikes vietas – A ir B licencijas. 2023-24 m. Eurolygos sezone žais visos tos pačios komandos kaip ir 2022-23 metais.

2023-24 m. Eurolygos sezonas turės kelis pakeitimus. Pirmiausia, naujuoju Eurolygos generaliniu direktoriumi tapo Paulius Motiejūnas. Kitas pokytis įvyko formate – pirmas šešias vietas užėmusios komandos iš karto pateks į Eurolygos TOP 8, tuo tarpu 7 – 10 vietas užėmusios komandos žais įkrintamąsias:

  • 7-ą ir 8-ą vietą užėmusios komandos žais vienerias rungtynes. Septintoje vietoje likusi komanda žais namuose. Rungtynių nugalėtoja užims septintą vietą ir pateks į TOP8.
  • 9-ą ir 10-ą vietą užėmusios komandos žais vienerias rungtynes. Devintą vietą užėmusi komanda žais namuose. Rungtynių pralaimėtojai sezonas Eurolygoje baigsis.
  • 7-os ir 8-os vietų poros pralaimėtoja namuose žais prieš 9-os ir 10-os poros nugalėtoją. Šių rungtynių nugalėtoja užims aštuntą vietą ir pateks į TOP 8.

FIBA ir Eurolyga rado susitarimą dėl atrankos langų – vasario mėnesį Eurolygoje bus pertrauka, per kurią žaidėjai galės padėti savo rinktinėms atrankoje į 2025 m. Europos krepšinio čempionatą. Tai reiškia, kad „Žalgirio“ tvarkaraštis kaip ir kitų komandų šį sezoną bus šiek tiek pasikeitęs.

2023-24 m. Eurolygos „Final 4” vyks Berlyne, Vokietijoje. Kelne finalinis ketvertas vyko 2021 metais, o į Berlyną sugrįžta po aštuonerių metų – „Mercedes-Benz“ arenoje finalinis ketvertas vyko 2015-16 m. sezone.

Naujienos

Skaityti daugiau
Krepšinis

Rungtynių „Žalgiris“ – „Real“ 2024-04-11 prognozė ir rezultatų apžvalga

Šią savaitę 2023-24 m. Eurolygos reguliariajame sezone bus sužaistas paskutinis turas. Dešimt komandų sezoną dar pratęs, tačiau po įkrintamųjų liks tik aštuonios. Kauno „Žalgiris“ praėjusią savaitę rungtynėse prieš „AS Monaco“ prarado visus šansus kovoti dėl vietos dešimtuke, tuo tarpu Madrido „Real“ jau kurį laiką žaidžia užsitikrinę pirmą vietą Eurolygos turnyrinėje lentelėje. Ketvirtadienio rungtynėse Kaune „Žalgiris“ uždarys sezoną Europoje ir liks kovos tik vietiniame čempionate. Turint omenyje, kad nei vienai komandai šios rungtynės nieko nelemia, žalgiriečiai turi neblogas galimybes užbaigti sezoną pergalingai. Nors susitikimo svarba nėra didelė, „Žalgiriui“ ši pergalė teoriškai gali leisti sezoną užbaigti solidžioje dvyliktoje vietoje. Madrido „Real“ į Kauną...

Skaityti daugiau

„AS Monaco“ – „Žalgiris“
Skaityti daugiau
Krepšinis

Rungtynių „AS Monaco“ – „Žalgiris“ 2024-04-04 prognozė ir rezultatų apžvalga

Ketvirtadienį „Žalgiris“ žais paskutines Eurolygos 2023-24 m. reguliaraus sezono rungtynes išvykoje. Žaidžiama bus prieš Donato Motiejūno ir Mike James atstovaujamą „AS Monaco“ klubą, kuris kaunasi dėl vietos pirmajame ketverte, kas suteiktų namų aikštės pranašumą atkrintamosiose. Kitą savaitę „Žalgiris“ sugrįžta namo, kur paskutiniajame ture susitiks su Madrido „Real“, tuo tarpu „AS Monaco“ namie priims Miuncheno „Bayern“. „Žalgiris“ praėjusią savaitę iškovojo eilinę pergalę namuose. Įveikdami svečius iš Milano, žalgiriečiai išsaugojo teorinius šansus patekti į dešimtuką. Scenarijų dar labai daug, tačiau įkrintamųjų šansai su kiekvienomis rungtynėmis skaičiuojami vis dažniau. Kovo 20 d. tas pats Milano klubas nutraukė „AS Monaco“ pergalių seriją namuose, jie...

Skaityti daugiau

Vaizdo įrašai

Fotogalerija