LKL logotipas

LKL 2023/2024 - Lietuvos krepšinio lyga - Transliacija tiesiogiai

Naujasis LKL sezonas prasideda 2023metų rugsėjo 16 dieną ir finišuos jau 2023 metų birželį. Visas LKL 2023/2024 naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Stipriausios krepšinio lygos Europoje kovos: tvarkaraštis, rezultatai, padėtis turnyrinėje lentelėje. Pilnas Žalgirio rungtynių tvarkaraštis Eurolygoje.

BTV – Vikipedija

Visas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes galima stebėti dviem būdais: „LNK“ kanalų grupės kanalu – BTV“, kuris nemokamai transliuojamas čia. „BTV“ kanale transliuojamos ryškiausios savaitės LKL rungtynės, vykstančios šeštadienį, sekmadienį ir pirmadienį. Dažniausiai BTV“ kanalu galima stebėti stipriausių LKL komandų rungtynes: Kauno Žalgirio“, Vilniaus Ryto“, Panevėžio 7bet-Lietkabelio“ ir kitų.

 

LKL transliacijos matomos ir „Go3“ platformoje. Čia žiūrovai gali žiūrėti ne tik didžiausias, per „BTV“ televiziją transliuojamas rungtynes, tačiau ir visas likusias LKL rungtynes, kurios nepatenka į pagrindinio TV transliuotojo programos tinklelį. Taip pat užsisakius „Go3“ paslaugą galima stebėti ir daugumą Eurolygos rungtynių. „Go3“ platformos paslaugos yra mokamos, kurių kainos prasideda nuo 6,99 €/mėn.

 

LKL gyvai

LKL kovas galima sekti ne tik žiūrint krepšinio transliacijas „BTV“ televizijoje ir „LNK“ internetinėje svetainėje ar „Go3“ platformoje. Lietuvos krepšinio lygos rungtynes galima sekti ir LKL.lt svetainėje, kurioje yra fiksuojami LKL rungtynių rezultatai ir statistika gyvai.

LKL atkrintamosios rungtynės ir LKL finalas taip pat transliuojami „Go3“ ir „BTV“ televizijose, o rungtynių rezultatus gyvai galima sekti LKL.lt puslapyje.

Visų LKL rungtynių tvarkaraštį galima rasti čia, o norint sužinoti jau praėjusių LKL rungtynių rezultatus, informacija pateikiama skiltyje – LKL rezultatai. Turnyrinė LKL lentelė nuolat atnaujinama 7bet bloge.

LKL statymai ir lažybos yra aktyvios 7bet krepšinio lažybų puslapyje.[/vc_column_text]