Jake Paul vs Tommy Fury
Uncategorized

Jake Paul vs Tommy Fury – bokso kovos apžvalga ir prognozė

Vasario 26 d. organizuojamame bokso renginyje į kovą stos Jake Paul vs Tommy Fury. Kova tarp šių boksininkų jau buvo numatyta 2021 m. gruodžio mėnesį, tačiau dėl įvairių aplinkybių buvo atšaukta. Tommy Fury yra netikras gerai žinomo boksininko Tyson Fury brolis. T. Fury sekė savo tėvo bei brolio pėdomis ir profesionaliame bokso ringe debiutavo 2018 metais. Nuo to laiko yra sukovojęs 8 kovas ir visas jas laimėjo. Tuo tarpu Jake Paul ir toliau tęsia mėgėjiško bokso kovas, ši jam bus jau septintoji.

Rijade, Saudo Arabijoje organizuojamame renginyje vyks ir daugiau kovų. Čia WBC čempiono diržą gins Ilunga Makabu prieš Badou Jack. Taip pat į kovą stos Ashton Sylve vs Maxwell Awuku, Adam Saleh vs Evil Hero, o Ziyad Almaayouf ir Muhsin Cason vis dar laukia savo varžovų. Įdomu tai, kad tai bus pirmoji Jake Paul kova už JAV ribų, tuo tarpu T. Fury septynios kovos vyko Anglijoje ir viena JAV.

Jake Paul – 6 pergalės be pralaimėjimų

Jake Paul ir toliau bokso ringe išlieka nepralaimėjęs. Užtikrintai mėgėjiškose kovose atrodantis amerikietis pasitinka vieną iš stipriausių varžovų karjeroje. Nei vienas buvęs J. Paul varžovas nebuvo profesionalus boksininkas, todėl bus labai įdomu pamatyti, kaip seksis ne tik prieš kitokio kalibro priešininką, bet ir kaip sekasi tobulėti pačiam. Paskutiniai trys varžovai buvo MMA kovotojai – Andersonas Silva, Tyronas Woodley ir Benas Askrenas.

Galima sakyti, kad būtent paskutinė J. Paulo kova buvo pati sudėtingiausia. 47-erių metų A. Silvos nepavyko įveikti anksčiau laiko ir prireikė visų aštuonerių raundų. Vis tik, pergalę skyrė visi teisėjai. Tai buvo vos antroji kova iš šešių, kai prireikė teisėjų sprendimo, kitos keturios baigėsi nokautais.

Atkreipti dėmesį galima ir į tai, kad paskutiniai trys varžovai, kurie buvo tikrai aukštesnio lygio nei pirmieji du – AnEsonGib ir Nate Robinson, yra daug vyresni už J. Paul. A. Silva buvo pats vyriausias – 47-erių metų. Prieš B. Askreną kova vyko, kai jam buvo 37-eri, o T. Woodley – 39-eri. Tuo tarpu būsimas varžovas T. Fury yra 23-erių metų ir trimis metais jaunesnis už J. Paulą.

Tommy Fury – 8 pergalės be pralaimėjimų

Būtų sunku tikėtis, kad augęs tarp boksininkų T. Fury pasirinks kitą karjeros kryptį. Vis tik, profesionalaus boksininko karjerą pradėjęs 2018 metais, šiuo metu T. Fury vis daugiau dėmesio pramogų pasauliui. 2019 m. devyniems mėnesiams sustabdė boksininko karjerą ir su savo mergina dalyvavo realybės šou „Love Island“, kur užėmė antrą vietą. 2021 metais debiutavo bokso ringe JAV, kai Jake Paul vs Tyron Woodley renginio metu susikovė prieš Anthony Taylor. Būtent tada atsirado kalbos dėl kovos ir prieš J. Paul, kuri neįvyko dėl T. Fury infekcijos ir lūžusio šonkaulio.

Į bokso ringą T. Fury grįžo 2022 m. balandžio 23 dieną prieš Daniel Bocianski. Renginys vyko „Wembley“ stadione, kur pagrindinė kova buvo tarp Tyson Fury vs Dillian Whyte. Per penkerius metus trunkančią boksininko karjerą T. Fury dar nėra pralaimėjęs. Keturis kartus kova baigėsi nokautu, keturis kartus prireikė teisėjų sprendimo. Įdomu tai, kad T. Fury niekada nekovojo 8 raundų kovos. Paskutinė buvo ilgiausia, kurios metu prireikė visų šešių raundų, prieš tai kovos baigdavo ketvirtame raunde arba greičiau.

Kovos apžvalga ir prognozė

Panašu, kad tai bus pati įdomiausia ir tuo pačiu sunkiausia Jake Paul kova. Paskutinėse kovose amerikietį galėjome matyti prieš aukšto lygio sportininkus, kurie buvo bent 10 metų vyresni, tuo tarpu būsimas varžovas už jį yra jaunesnis. Fizinio pranašumo J. Paul prieš T. Fury neturės, todėl bus labai įdomu pamatyti, kaip skirsis techniniai sugebėjimai nuo profesionalaus boksininko.

Nors Tommy Fury savo profesionalios bokso kovos nėra pralaimėjęs, buvę priešininkai tikrai negali pasigirti dideliais pasiekimais bokso pasaulyje. Galima sakyti, kad mėgėjiškai besiboksuojantis J. Paul bus stipriausias varžovas T. Fury karjeroje. Abiejų kovos dalyvių fiziniai duomenys panašūs – J. Paul yra dvejais centimetrais aukštesnis – 185 cm ir 183 cm.

Būsimos kovos trukmė – aštuoneri raundai. J. Paul dvejose iš paskutinių trejų kovų prireikė visų aštuonerių raundų, todėl patirties ilgoje kovoje amerikietis turi. Prieš paskutinė kova baigėsi šeštame raunde nokautu. Tuo tarpu T. Fury ilgų kovų savo karjeroje nėra turėjęs ir bus įdomu pamatyti, kaip seksis atsilaikyti didesnį raundų kiekį, kadangi didelė tikimybė išvysti kovą iki pabaigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.