kaip pasigaminti futbolo vartus 7bet
Futbolas

Kaip pasigaminti futbolo vartus?

Futbolo vartai – pasaulyje populiariausio žaidimo dalis, be kurios žaisti futbolo nėra įmanoma, tačiau, juk visi žinome, kad „futbolo vartus“ galima pasidaryti, kad ir iš dviejų plytų, dviejų kamuolių, ar ant žemės numestų kepurių. Norint spardyti kamuolį su vaiku bei sukurti pramogą – paprasta, bet norint turėti vartus su skersiniu, virpstai bei pro juos kiaurai neišlekiančiu kamuoliu – teks pasidarbuoti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip pasigaminti futbolo vartus.

Profesionalių futbolo vartų dydis – 7.32 metro plotis bei 2.34 aukštis. Jeigu galvojate apie vartus savo kieme – profesionalūs vartai, dažnu atveju, nėra itin praktiška, tad ieškoma kitų būdų: jaunių futbole naudojami 5×2 metro dydžio vartai, o jeigu nenorite uždaryti viso kiemo ar neturite tokio pločio – salės futbolo vartų išmatavimai – 3×2 metro gali tapti tinkamiausiu pasirinkimu.

Reikiamos priemonės futbolo vartams

 1. Metalo pjūklas
 2. Žirklės 
 3. Ruletė 
 4. Žymeklis
 5. Apsauginiai akiniai 
 6. Pirštinės 
 7. PVC vamzdis 
 8. PVC alkūnės 
 9. PVC trišakiai 
 10. PVC cementas 
 11. Tinklas
 12. Susegamų dirželių

Kaip pasigaminti futbolo vartus?

Mini futbolo vartai, kuriuos galima pasistatyti savo kieme, smagiam vaikų laiko praleidimui. Pirmiausia paimkite PVC vamzdį, jį reikia supjaustyti į dalis, pirmiausia su žymekliu ir rulete – išsimatuokite ir pasižymėkite reikiamo dydžio dalis, jums reikės:

Dviejų 152 cm ilgio atkarpų (pirma sekcija)
Dviejų 122 cm ilgio atkarpų (antra sekcija)
Keturių 91 cm ilgio atkarpų (trečia sekcija)
Keturių 30 cm ilgio atkarpų (ketvirta sekcija)

Pirma sekcija – vertikalios įstrižainės atramos
Antra sekcija – du virpstai, kairėje ir dešinėje
Trečia sekcija – horizontalus kairės ir dešinės pusės pagrindas bei viršutinio ir apatinio rėmų centras
Ketvirta sekcija – horizontalūs viršutinių ir apatinių rėmelių perėjimai kairėje ir dešinėje

kaip pasigaminti futbolo vartus 7bet
Sekantis žingsnis: vamzdžių sujungimas – trišakiais sujungiami viršutiniai ir apatiniai rėmai iš galinės jų pusės. Kampuose naudojamos PVC alkūnės.

kaip pasigaminti futbolo vartus 7bet
Sujungus vamzdžius turėsite vartų konstrukciją, kurią reikia sutvirtinti. Čia jums reikės naudoti cementą – Ištraukite sujungtus vamzdžius ir supilkite cementą jungčių viduje bei vamzdžių išorėje. Nelaukite, greitai surinkite vamzdžius atgal. Leiskite viskam išdžiūti.

kaip pasigaminti futbolo vartus 7bet

Tinkliuko uždėjimas – čia jums reikės susegamų dirželių ir tinklo, tinklą palikite laisvesnį, kadangi jam reikės „sugauti“ kamuolį, tad laisvumas, leidžiantis kamuoliui nesudraskyti tinklo po pirmo smūgio, čia yra būtinas. Paimkite susegamus dirželius ir užtraukite juos po du kartus kairiame ir dešiniame virpstuose bei trijuose skersinio vietose – apačioje bei viršuje.

Futbolo vartai vaikams gali būti pastatomi ir iš paprastų lentų, nustačius norimus mini vartų išmatavimus, sudedant du kibirus, kamuolius ar bet kokį kitą du teorinius virpstus sukurti galinčius įrankius, viskas tiesiog priklauso nuo jūsų išmonės. 

Futbolo vartų įvairovė

Jeigu patys konstruoti futbolo vartų nesiruošiate, galima nusipirkti jau pagamintus, o vartų įvairovė čia – labai plati. Oficialaus dydžio futbolo vartai, gali būti pastatomi, įmontuojami, su atsvara arba mobilūs. Jeigu jus domina mažesni bei kompaktiški vartai, pasirinkime yra: įvairiausi mobilūs vartai, taip pat – greitai ir lengvai pastatomi – išskleidžiami.

kaip pasigaminti futbolo vartus konstrukcija 7bet

Jeigu ieškote futbolo vartų, kurie garantuotų jaunajam futbolininkui maksimalią pramogą – pasiūloje galima rasti ir vartus su treniruočių sienele, kurioje paliekamos futbolo kamuolio dydžio skylės – siekiant gerint futbolininko tikslumą.

kaip pasigaminti futbolo vartus 7bet

D.U.K

Koks yra futbolo vartų dydis?
Vartų aukštis – 2.44 metro, plotis – 7.32 metro.

Koks yra futbolo vartų dydis vaikams?
Jaunių žaidimams tinka (5 metro pločio bei 2 metrų aukščio vartai). Salės futbole žaidžiama (3×2 metro).

Iš ko gaminami futbolo vartai?
Vartai gali būti pagaminti iš aliuminio, plieno, yra ir plastikinių surenkamų futbolo vartų.

Koks yra skersinio bei virpstų plotis?
Konstrukcijų skersmuo dažniausiai būna 108mm ir negali būti didesnis nei 120mm. 

Koks yra vartų linijos plotis?
Vartų linija turi būti tokio pat pločio, kaip virpstų storis.

Sužinokite apie futbolą daugiau

Futbolo pasaulyje kiekvieną dieną netrūksta naujienų. Sekite futbolo skiltį 7bet bloge ir nepraleiskite karščiausių naujienų. Taip pat, skaitykite ir susipažinkite su oficialiomis futbolo taisyklėmis bei sužinokite visas šio žaidimo gudrybes.

Related Posts

1 thoughts on “Kaip pasigaminti futbolo vartus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *