Formulė-1 2024

Vasario 29-ąją prasideda naujasis Formulės-1 sezonas. Lenktynių maratonas prasidės Bahreine, o finišuos gruodžio 8-ąją dieną, Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje - Abu Dabyje. M. Verstappenas laimėjo paskutinius tris F-1 titulus ir yra aiškus šių metų favoritas. 2024-ieji didelių pokyčių mums neatneš, tačiau rekordinis 24 lenktynių kalendorius pavers šį sezoną vienu ryškiausių F-1 istorijoje.

Formulė-1 2024 – informacija

Maxas Verstappenas iškovojo trečiąjį iš eilės elitinės Formulės-1 titulą. Praėjusių metų Formulės turnyre buvo užfiksuotas vienas geriausių sezonų sporto istorijoje, tačiau reikia tikėtis, kad šiais metais viltis bei intriga turnyre išsilaikys ilgiau.

M. Verstappenas laimėjo 19 lenktynių iš 22 ir pakoregavo rekordų knygos metraščius. Pagal iškovotas pergales olandas užima trečiąją vietą ir savo sąskaitoje turi 54-erias. 26-erių čempionas yra net taip jau ir toli nuo rekordinės Lewiso Hamiltono atžymos – 103 pergalių.

Pasibaigus 2023-ųjų metų sezonui, L. Norrisas ir O. Piastri susilaukė daugiausiai dėmesio. 2023-iais metais pateko į TOP 10, o abu lenktynininkai netrukus taps elitiniu F-1 duetu. Jie padėjo „McLaren“ užsitikrinti ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje ir aplenkti „Aston Martin“. Artėjančiame F1 sezone jie gali užkopti į dar aukštesnes pozicijas ir įtikinti, kad šis elitinis duetas pasiruošęs priartinti „McLaren“ dar arčiau išsvajotojo titulo.