Parlaybay lažybos
Futbolas, Krepšinis, Rankinis, Tenisas, Tinklinis

Parlaybay lažybos: naujas būdas lažintis sporto įvykiuose

Į Lietuvą atkeliavo naujas sporto statymų ir lažybų būdas – Parlaybay lažybos. Nuo įprastų sporto lažybų Parlaybay skiriasi tuo, jog čia lošimai vyksta tik gyvai, rungtynėms jau prasidėjus bei statymo suma yra nustatyta.

Parlaybay lažybos: aprašymas

Parlaybay STREAK yra raundais žaidžiamas sporto lažybų lošimas, kurio tikslas – padidinti koeficientą kiek įmanoma labiau per tam tikrą raundų skaičių. Atspėjus įvykių baigtis didėja koeficientas, o tuo pačiu – ir laimėjimas.

Parlaybay lažybos: taisyklės

Nors ir Parlaybay lažybos beveik niekuo nesiskiria nuo įprastų lažybų, tačiau tam tikras taisykles žinoti būtina. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad visuose klausimuose minimas laiko vienetas yra susijęs su realiu laiku, o ne rungtynių laiku.

Kada prasideda lošimas?

Parlaybay STREAK lošimai yra aktyvūs svetainėje tuomet, kai gyvai vyksta sporto įvykiai, kuriais galima paremti lošimo raundus. Lošimas prasideda tuomet, kai baigiasi lošime nurodytas laukimo laikas, nepriklausomai nuo to, kiek žaidėjų dalyvauja lošime.

Kaip žaisti?

Kai žaidėjas pasirenka aktyvų STREAK lošimą svetainėje, jis sumoka nurodytą įpirkos sumą ir patenka į lošimą. Lošimas prasideda praėjus lošimo laikrodyje nurodytam laikui. Kiekviename raunde žaidėjams parodomas klausimas apie tuo metu gyvai vykstančias, pasirinktas rungtynes ir įmanomas įvykių baigtis per nurodytą laiko tarpą.

Pavyzdys: remkimės dvejomis futbolo rungtynėmis: „Manchester United“ – „Liverpool“ ir „Chelsea“ – „Manchester City“. Klausimas žaidėjams yra: „Kuri komanda pirma atliks smūgį per ateinančias 5 minutes?“. Klausimas rodomas 5 sekundes, o tuomet pateikiami baigčių koeficientai ir žaidėjai turi 15 sekundžių pasirinkti vieną iš jų. Atlikę pasirinkimą, žaidėjai laukia įvykio baigties, kuri nulemia lažybų baigtį. Šiame pavyzdyje lažybos užbaigiamos arba tuo, kad viena iš komandų smūgiuoja į vartus, arba tuo, kad pasibaigus 5 minutėms, nė viena komanda nesmūgiavo į vartus.

Pasibaigus lažyboms, žaidėjai, kurie atsakė į klausimą neteisingai, pašalinami iš lošimo ir praranda savo įpirką. Tuo tarpu žaidėjai, kurie atsakė į klausimą teisingai (šiuo atveju – atspėja, kuri komanda pirma atlieka smūgį), tęsia žaidimą kitame raunde. Po kiekvieno raundo teisingai į klausimą atsakę žaidėjai turi galimybę išsigryninti įpirką su tuo metu surinktu koeficientu („Cash-out“). Kitu atveju, žaidėjai, kurie iškrito, gali įsipirkti atgal į lošimą. Tokie žaidėjai turi mokėti didesnę sumą priklausomai nuo to, į kurį raundą jie nori patekti: kuo vėlesnis raundas, tuo didesnė suma.

Parlaybay lažybos atlik nurodyto dydžio statymą 7bet

Kada pasibaigia lošimas?

Parlaybay STREAK pasibaigia arba praėjus lošimo pradžioje nurodytam skaičiui raundų, arba kai visi žaidėjai palieka lošimą dėl pašalinimo arba įvykdyto laimėjimo išsigryninimo („Cash-Out“). STREAK taip pat gali pasibaigti, jeigu nebelieka jokių sporto įvykių, kuriais galima paremti lošimą, arba dėl nenumatyto sporto įvykių atšaukimo. Jei STREAK atšaukiamas, žaidėjams sugrąžinama jų įpirkos suma, padauginta iš surinkto koeficiento.

Parlaybay lažybos spėk įvykio baigtis ir laimėk statymuose 7bet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.