krepšinio aikštelės Vilniuje Kaune Klaipėdoje Lietuvoje 7bet statymai
Krepšinis

Krepšinio aikštelės Lietuvoje

Krepšinis Lietuvoje yra populiariausia sporto šaka ir artėjant šiltajam metų laikui, vis daugiau žmonių nori imti kamuolį bei smagiai praleisti laiką krepšinio aikštelėje. „7bet“ komanda suprasdama, kaip svarbu atrasti gerą ir kokybišką lauko bei vidaus krepšinio aikštelę, nusprendė sukurti interaktyvų krepšinio aikštelių žemėlapį didžiausiuose Lietuvoje miestuose. Žemėlapyje galėsite matyti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei kitų miesto vidaus ir lauko aikšteles bei svarbiausią informaciją – adresas, mokama/nemokama, darbo laikas (jeigu yra), kontaktai ir aikštelės būsena.

Krepšinio aikštelės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose nuolat plečiasi – senos yra renovuojamos, o naujuose gyvenamuosiuose rajonuose galima matyti atsirandančias naujas aikšteles. Kadangi krepšinis žaidžiamas visus metus – dėmesio skirsime ir vidaus krepšinio aikštelėms, kurias galima išsinuomoti. Interaktyvų krepšinio aikštelių Lietuvoje žemėlapį nuolat pildysime, todėl atsiradus naujai aikštelei ją iš karto įtrauksime ir į žemėlapį.

Krepšinio aikštelės Vilniuje

Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, todėl nieko keisto, kad ir krepšinio aikštelių pasirinkimas čia yra didžiausias. Kiekviename Vilniaus rajone, pradedant nuo Grigiškių ir baigiant Antakalniu – galima rasti bent po vieną lauko krepšinio aikštelę. Neseniai atnaujinta buvo viena iš populiariausių krepšinio aikštelių Vilniuje, prie Baltojo tilto. Čia vienoje vietoje yra net trys krepšinio aikštelės, atskiros vietos paplūdimio tinkliniui bei riedlenčių ir riedučių sportui.

Prie krepšinio aikštelių Vilniuje renovacijos prisidėjo ir Vilniaus „Ryto“ komanda. Ne viena aikštelė dabar turi komandos logotipą, itin puikią dangą ir kokybiškus krepšius. Užupyje esančios Petro Vileišio progimnazijos aikštynas yra vienas iš pavyzdžių, čia šiuo metu yra viena iš geriausių lauko krepšinio aikštelių Vilniuje.

Uždarų krepšinio aikštelių pasirinkimas irgi labai platus. Beveik kiekvienos mokyklos salės yra nuomojamos, tik nemažą jų užimtumą sudaro Vilniaus krepšinio mokyklos. Iš viso Vilniuje šiuo metu yra daugiau nei 400 krepšinio aikštelių ir visą jų svarbiausią informaciją galite rasti „7bet“ krepšinio aikštelių žemėlapyje.

Krepšinio aikštelės Kaune

Antrame pagal dydį Lietuvos mieste krepšinis yra itin mylimas. Ne veltui yra sakoma, kad Kaunas yra Lietuvos krepšinio sostinė. Bene populiariausia lauko krepšinio aikštelė Kaune – KTU krepšinio aikštynas Žaliakalnyje, šalia Zoologijos sodo. Čia įrengtos 4 pilnos krepšinio aikštelės, iš kurių trys su cemento danga, viena – gumine.

Bendrai Kaune krepšinio aikštelių pasirinkimas šiek tiek mažesnis nei Vilniuje, tačiau irgi tiek lauko, tiek vidaus aikštelių yra kiekviename rajone. Aleksote, centre, Dainavos, Eigulių, Gričiupio, Panemunės, Petrašiūnų, Šančių, Šilainių, Vilijampolės, Žaliakalnio rajonuose yra daugiau nei 40 uždarų krepšinio aikštelių – visas jas galite matyti „7bet“ krepšinio žemėlapyje.

Krepšinio aikštelės Klaipėdoje

Uostamiestyje krepšinio aikštelių skaičius yra šiek tiek mažesnis nei Kauno ir Vilniaus miestuose. Visgi, Klaipėdoje lauko krepšinio aikštelių apstu Melnragės, Girulių, Bandužių, Gedminų, Alksnynės, Naujakiemio, Pempininkų, Trinyčių, Paupių, Tauralaukio, Plytinės gyvenamuosiuose rajonuose. Miesto centre, Senamiesčio, Smeltės, Naujamiesčio mikrorajonuose tokių aikštelių mažiau, tačiau atrasti vietą pažaisti krepšinį tikrai galima. Miestas kiekvienais metais investuoja į lauko ir vidaus krepšinio aikštelių renovaciją, todėl krepšinio aikštelių žemėlapis nuolat pildomas.

D.U.K.

Ar krepšinį lauko aikštelėse galima žaisti bet kuriuo paros metu?

Pagal Lietuvos įstatymus, sporto aikštelėse esančiose 50 metrų nuo gyvenamųjų namų, žaisti krepšinį ar kitus triukšmą keliančius žaidimus, galima nuo 08:00 iki 22:00 valandos. Tačiau gali būti taikomi ir kitokie ribojimai, priklausomai nuo daugiabučių ar bendrijos vidaus taisyklių.

Kiek lauko krepšinio aikštelių yra Vilniuje?

Vilniuje šiuo metu yra daugiau nei 250 lauko krepšinio aikštelių.

Kiek lauko krepšinio aikštelių yra Kaune?

Kaune yra daugiau nei 200 lauko krepšinio aikštelių.

Kiek lauko krepšinio aikštelių yra Klaipėdoje?

Klaipėdoje dabar yra daugiau nei 100 lauko krepšinio aikštelių.

Kiek kainuoja krepšinio aikštelės nuoma?

Krepšinio salės nuomos kaina priklauso nuo miesto ir salės būklės. Vidutiniškai Vilniuje krepšinio salės yra brangiausios ir valandos nuoma gali kainuoti nuo 20€ iki 50€ ir dar daugiau. Kaune valandos kaina svyruoja nuo 15€ iki 30€.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.