„Unics“ – „Žalgiris“
Krepšinis

„Unics“ – „Žalgiris“: rungtynių apžvalga ir prognozė

„Žalgiris“ po itin skaudaus pralaimėjimo po pratęsimo prieš „AS Monaco“ komandą penktadienį atvyksta žaisti į Kazanę. „Unics“ tuo tarpu rungtynes pasitinka daug geresnėmis nuotaikomis, kadangi išvykoje prieš „CSKA“ iškovojo itin lengvą pergalę. Kazanės klubas laimėjo 88:67 ir dar kartą parodė, kodėl šį sezoną būtent šios komandos gynyba yra viena iš geriausių lygoje.

Kazanės „Unics“ – 6 pergalės per 7 rungtynes

Kazanės „Unics“ vasarą darbavosi puikiai ir dėl to komandos sudėtyje galima matyti ne vieną gerai žinomą krepšininką. Per pirmus penkis turus iškovojusi vos vieną pergalę, „Unics“ šiuo metu žaidžia geriausią krepšinį. Per paskutines septynias rungtynes pavyko iškovoti net šešias pergales, o ir laimėta buvo tikrai ne prieš pačias silpniausias komandas. Jeigu žiūrėtume komandos rezultatus nuo šešto turo, tai iš viso patirti vos du pralaimėjimai prieš „Asvel“ ir namuose po pratęsimo prieš „Olympiacos“. Tuo tarpu laimėta prieš Madrido „Real“, „AX Armani Exchange“, išvykoje prieš „Crvena Zvezda“, „Maccabi“ bei trečiadienį Maskvoje prieš „CSKA“.

Panašu, kad visiškai naujai surinkta komanda pradeda jausti vienas kitą, kas leidžia džiaugtis pergalėmis. „Unics“ komandoje net penki žaidėjai renka daugiau nei po 10 naudingumo balų per rungtynes. Šiuo metu puikią formą demonstruoja Lorenzo Brownas, kuris yra naudingiausias komandoje, rinkdamas po 16,4 naudingumo balus per rungtynes. Per paskutines penkias rungtynes rinko 31, 17, 18, 30, 16 naudingumo balų.

Su 9 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais „Unics“ išsilygino su „CSKA“ komanda ir šiuo metu turi vietą stipriausių aštuntuke. Gerą formą demonstruojanti komanda bandė dar labiau pasistiprinti ir į komandą atvyko Janis Timma. Latvis per tris rungtynes sužaidė tik 28 minutes ir pelnęs vos tris taškus paliko komandą.

Kauno „Žalgiris“ – du pralaimėjimai iš eilės

„Žalgiris“ namuose buvo iškovojęs tris pergales iš eilės ir pozityvumo buvo tikrai nemažai. Dabar per paskutines keturias rungtynes iškovota vos viena pergalė teigiamai tikrai nenuteikia. Galima sakyti, kad patirti pralaimėjimai buvo prieš „Barcelona“ ir „CSKA“, tačiau paskutinės rungtynės prieš „AS Monaco“ parodė ir kitas problemas. Trečiadienio rungtynėse buvo žaidžiamas pratęsimas, kurio galėjo ir nebūti, nes „AS Monaco“ gale jau kontroliavo situaciją. Pats „Žalgiris“ labai apmaudžiai atidavė iniciatyvą, nes dar ketvirto kėlinio pradžioje turėjo 9 taškų pranašumą.

Paskutinės rungtynės parodė, kad žaidžiant be gynybos, vien puolimu laimėti nepavyks net ir prieš buksuojančią „AS Monaco“ komandą. Galima šį pralaimėjimą šiek tiek teisinti tuo, kad prie Monako komandos vairo stojo naujasis treneris. Labiausiai gaila dėl to, kad „Žalgiriui“ nepavyko pasinaudoti itin prasta „AS Monaco“ gynyba. Žaidėjai galvojo tik apie puolimą ir protingiau žaidęs Kauno klubas tikrai galėjo dar geriau pasinaudoti svečių gynybos spragomis.

Rungtynių prognozė

Rungtynės Kazanėje neturėtų būti lengvesnės nei buvo Barselonoje ar namuose prieš „CSKA“. „Unics“ klubas dabar demonstruoja puikią formą, visose lygose per paskutines penkiolika rungtynių pralaimėjo vos du kartus. Komanda pasižymi gera gynyba, tačiau nereikia pamiršti ir itin didelio potencialo puolime. Išvykoje prieš „Maccabi“ komanda įmetė 85 taškus, prieš vieną iš geriausių Eurolygos gynybų Belgrade įmetė net 98 taškus, o namuose prieš „AX Armani Exchange“ – 97.

Jeigu lygintume su sezono pradžia, tai „Žalgiris“ tikrai pagerino gynybą, tačiau prieš talentingas komandas apsiginti vis tiek labai sunku. „Real“ namuose įmetė 97 taškus, „Barcelona“ 96 taškus, „CSKA“ pabūdę po pirmos pusės pelnė 43 taškus per trečią ir ketvirtą kėlinius, o „AS Monaco“ dar iki pratęsimo pradžios turėjo jau 95 taškus. Atsižvelgiant į tai, kad antrosios Eurolygos rungtynės jau penktadienį, iki Kazanės laukia ilga kelionė ir dar buvo žaidžiamas pratęsimas, „Žalgirio“ žaidėjai gali jausti nuovargį.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.