Dirkstys vs Narauskas kova
Kovos menai

UTMA gyvai: Dominykas Dirkstys vs Mindaugas Narauskas ir kitos kovos

Atnaujinimas: Dominyko Dirksčio ir Mindaugo Narausko revanšinė kova jau balandžio 19-ąją. Informaciją apie kovą, kitas kovas bei prognozes galite skaityti šiame straipsnyje.

Lapkričio 10 d. organizuojamas UTMA renginys bus jau trečiasis nuo liepos mėn. vidurio. Per šį laikotarpį galėjome matyti Dovydo „RIMKENZO“ Rimkaus pergalę prieš Joną Montvidą, Arnesto Naujoko pergalę prieš Matą Pultaražinską ir dar daugybę kitų intriguojančių susitikimų. Vis tik, daugiausiai dėmesio buvo skiriama kovai Dominykas Dirkstys vs Mindaugas Narauskas, kuri taip ir neįvyko. Likus dvejoms savaitėms iki susitikimo D. Dirkstys patyrė traumą ir ji buvo nukelta.

Šiuo metu tiek D. Dirkstys, tiek M. Narauskas yra pasiruošę kovai ir jeigu iki lapkričio 10 d. nieko nenutiks, Kauno sporto halėje išvysime juos kovoje vienas prieš kitą. Tą patį vakarą galėsime stebėti dar mažiausiai penkerias kitas kovas, kuriose susikaus Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus, Arnoldas Misiūnas, Vitas Karosas, po beveik septynerių metų pertraukos sugrįžtantis Matas Stebuliauskas ir kiti.

Galima tikėtis, kad renginyje žiūrovams netrūks ir kitų pramogų. Puikus pavyzdys rugsėjo mėnesio renginyje vykęs pokalbis tarp Eimanto Stanionio ir Paul De Miko.

GYVAI PRADEDAME JAU ŠĮ VAKARĄ – 20:00 val. Lietuvos laiku!

UTMA gyvai

Titulinėje vakaro kovoje – Mindaugas Narauskas trečiajame raunde pasiuntė Dominyką Dirkstį į nokdauną ir taip užsitikrino pranašumą trečiame raunde. Pirmąjį teisėjai atidavė – Mindaugui, antrąjį – Dominykui, o trečiajame viską išsprendė vienas smūgis. Pergale teisėjų sprendimu švenčia – Mindaugas Narauskas.

7-oji vakaro kova: Dovydas Rimkus laimi šią kovą teisėjų sprendimu.

6-oji vakaro kova: Trumpiausia kol kas vakaro dvikova – užsitęsusi vos 30 sekundžiū. Matas Stebuliauskas nokautuoja savo varžovą iš Ukrainos.

5-oji vakaro kova: Arnestas Naujokas švenčia pergalę po Edvino Averlingio kampo sprendimo nebegrįžti į ringą trečiajam raundui.

4-oji vakaro kova: Arnas Kalasiūnas įveikia Vitą Karosą.

3-ioji vakaro kova: Martynas Jasiūnas laimi dvikovą vieningų teisėjų sprendimu.

2-oji vakaro kova: dėl transliacijos trukdžių neturime informacijos apie kovos baigtį.

1-oji vakaro kova: Tadas Zdanevičius antrajame raunde įveikia savo varžovą Nedą Mikalauską.

Dominykas Dirkstys vs Mindaugas Narauskas

„Jungle King“ organizacijos įkūrėjas Dominykas Dirkstys ir toliau „UTMA“ turnyre lieka nepralaimėjęs. Palangoje vykusiame turnyre jis įveikė Arnoldą Misiūną, o Kaune laukia jo jau ketvirtoji kova. Šiuo metu „UTMA“ kovotojų reitinge D. Dirkstys užima pirmą vietą, o būsimas varžovas Mindaugas Narauskas – trečią.

Pirmos kelios kovos D. Dirksčiui „UTMA“ turnyre sudėtingos nebuvo, tuo tarpu A. Misiūnas metė didžiausią iššūkį. Neabejojama, kad D. Dirksčiui tai bus didžiausias iššūkis – pats kovotojas pripažino, kad Mindaugas Narauskas bus stipriausias varžovas jo karjeroje. Kova turėjo įvykti jau rugsėjo mėnesį, tačiau dėl D. Dirksčio traumos buvo nukelta. Bus įdomu pamatyti, ar lapkričio mėnesį nebus jaučiami jokie traumos padariniai.

Mindaugas Narauskas „UTMA“ turnyre yra iškovojęs vieną pergalę – debiutinėje kovoje pirmajame raunde į nokautą pasiuntė Deividą Dunauską. Įdomu tai, kad užteko šios vienos pergalės, jog UTMA reitinge M. Narauskui būtų skirta trečioji vieta.

25-erių metų M. Narauskas kikbokso ringe yra sukaupęs nemažą patirtį. 2022 metais lietuvis WAKO Europos kikbokso čempionate ketvirtfinalyje pralaimėjo kroatui Andrejui Kedvešui, kuris 2019 ir 2021 m. buvo pasaulio vicečempionas. Čempiono diržu M. Narauskas džiaugėsi KOK organizacijoje, kur 2022 m. gruodžio mėnesio pabaigoje įveikė Ferreira Guilherme Rodrigo.

Dovydas „RIMKENZO“ Rimkus vs Arnoldas Misiūnas

Artėjančiame UTMA renginyje A. Misiūnas turėjo stoti į kovą prieš Mindaugą Narauską bei kautis dėl pirmojo UTMA čempionų diržo. Kova neįvyks dėl to, kad buvo nukeltas M. Narausko susitikimas prieš D. Dirkstį, tačiau A. Misiūnas be kovos neliks. Artėjančiame UTMA renginyje pamatysime D. Rimkaus bandymą atsirevanšuoti už pirmąjį pralaimėjimą A. Misiūnui balandžio mėnesį.

Pirmajame kovotojų susitikime A. Misiūnas atrodė sunkiai įveikiamas, kadangi „Rimkenzo“ nebuvo pačioje geriausioje sportinėje formoje, o taip pat centimetrų skirtumas suteikia nemažą pranašumą A. Misiūnui. Tai buvo pirmoji Arnoldo kova UTMA turnyre, antrojoje jis pralaimėjo prieš D. Dirkstį.

Dovydas „RIMKENZO“ Rimkus paskutinėje kovoje įveikė J. Montvidą, kas turėtų pridėti didesnio pasitikėjimo savimi, kadangi paskutiniu metu demonstruojama forma tikrai nebuvo pati geriausia. Prisiminus tai, kad dar visai neseniai D. Rimkus kovėsi „ONE Championship“, norėtųsi matyti kovotoją geriausioje formoje. Artėjanti kova prieš A. Misiūną bus puiki galimybė pasižiūrėti, ar po paskutinio susitikimo pavyko žengti žingsnį į priekį.

Matas Stebuliauskas vs Artrus Leisans

UTMA organizatoriai pristatė didelę staigmeną – po 7-erių metų pertraukos galėsime išvysti M. Stebuliauską. Jo ir latvio Arturs Leisans kova turnyre bus vienintelė pagal MMA taisykles.

Paskutiniu metu M. Stebuliauskas dirbo „Fighter House“ treneriu, tuo pačiu būdamas ir mokyklos bendrasavininku. Kovoje prieš A. Leisans už lietuvio nugaros stovės legendinis Lietuvos treneris Donatas Uktveris.

Latvis A. Leisans profesionalioje MMA kovoje debiutavo 2017 metais ir išviso yra iškovojęs 8 pergales bei patyręs 6 pralaimėjimus. Jis lietuviams yra gerai pažįstamas, kadangi yra dalyvavęs „KOK“ turnyruose Lietuvoje. Per savo karjerą latvis ne kartą kovojo prieš lietuvius: Tomą Bajoriną, Vitoldą Jagelo, Osvaldą Fedorovičių, Ričardą Padimanską, Luką Lapinską, Mantą Kondratavičių.

Vitas Karosas vs Arnas Kalasiūnas

Tiek Vitas Karosas, tiek Arnas Kalasiūnas UTMA organizacijoje debiutavo pergalingai ir kol kas turi iškovoję po vieną vienintelę pergalę. A. Kalasiūnas pirmoje kovoje įveikė Arnestą Naujoką, o V. Karosas pergalę šventė prieš M. Pultaražinską. Abiem kovotojams užteko vienos pergalės, kad būtų įtraukti į UTMA dešimtuką – V. Karosas užima penktą vietą reitinge, o A. Kalasiūnas dešimtą.

Vitas Karosas vs Arnas Kalasiūnas kova vyks pagal Muay Thai taisykles 67 kg svorio kategorijoje. Šioje kovoje favoritu yra laikomas V. Karosas, tačiau nuvertinti A. Kalasiūno tikrai nereikia ir tai gali būti viena iš įdomesnių vakaro kovų. Tuo pačiu vienam iš jų tai bus pirmasis pralaimėjimas UTMA organizacijoje.

Kitos kovos

Be jau aptartų kovų, lapkričio mėnesį UTMA organizuojame turnyre dar pamatysime Martynas Jasiūnas vs Aaron Benayas bei Edvinas Averlingis vs Arnestas Naujokas. Abi kovos žadą didelę intrigą, kadangi nei vienas nėra laikomas ryškiu favoritu. A. Naujoko ir E. Averlingio kova bus Muay Thai taurės finalas. Rugsėjo mėnesį vykusiame turnyre A. Naujokas pusfinalyje įveikė M. Pultaražinską, o E. Averlingis šventė pergalė prieš Arvydą Gervę.

Aarono Benayaso laukia susitikimas su 26-erių Martynu Jasiūnu, kuris turi ilgametę patirtį Muay Thai ir kikbokso kovose. 2010 m. būdamas 13-os metų tapo jaunimo bokso čempionu Lietuvoje ir nuo tada prasidėjo titulų medžioklė. Per savo karjerą M. Jasiūnas ne kartą Muay Thai čempionu ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje. 2013 m. iškovojo Europos Muay Thai sidabro medalį, o jau po metų sidabro medaliu džiaugėsi Muay Thai pasaulio čempionate.

Related Posts

2 thoughts on “UTMA gyvai: Dominykas Dirkstys vs Mindaugas Narauskas ir kitos kovos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *