Pasaulio futbolo čempionatas 2022

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022

Lapkričio 20-ąją startuoja 22-asis FIFA Pasaulio futbolo čempionatas. 32 pajėgiausios futbolo rinktinės iš viso pasaulio kovoja dėl vieno tikslo - trofėjaus bei galimybės vadintis pajėgiausia futbolo šalimi planetoje. Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Apie 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatą

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022 m. vyks ne vasarą, kaip kad visas pasaulis yra įpratęs, o paskutinį rudens bei pirmąjį žiemos mėnesį. Katare vyksianti futbolo šventė – 22-asis toks futbolo renginys istorijoje.

Iki šiol daugiausiai pergalių savo kraityje turi Brazilijos futbolo rinktinė, čempionatuose triumfavusi 5 kartus. Po 4 sykius yra laimėjusios dvi valstybės – Vokietija bei Italija (pastaroji į čempionatą Katare nepateko). Be šių trijų rinktinių čempionais dar yra tapusios penkios šalys: Argentina, Prancūzija ir Urugvajus (visi po 2 kartus) bei po sykį trofėjų į viršų kėlę – Ispanijos ir Anglijos rinktinių futbolininkai.

Šiame čempionate į titulą kėsinsis 32 geriausios futbolo rinktinės pasaulyje. Į aštuonias grupes suskirstytos komandos bendrai sudėjus čempionate sužais 64 mačus iš kurių 48 – grupių etape. Visą pasaulio futbolo čempionato tvarkaraštį galite rasti 7bet.lt bloge.

Geriausi futbolininkai iš viso pasaulio į Katarą atvyksta vienijami bendro tikslo – pasaulio futbolo čempionato aukso. Individualiai žaidėjai varžosi dėl geriausio vartininko, geriausio čempionato žaidėjo bei rezultatyviausio pirmenybių futbolininko vardo. Būtent daugiausiai įvarčių mušančių žaidėjų rikiuotę galite rasti tam sukurtoje bei nuolat atnaujinamoje naujienoje – rezultatyviausi pasaulio čempionato žaidėjai.

Lapkričio 20-ąją Katare prasidėsiantis 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatas finišuos rungtynėmis gruodžio 18-ąją, kai Lusoil stadione paaiškės stipriausia šių metų rinktinė pasaulyje. Visus karščiausius įvykius iš World Cup 2022 Katare kviečiame sekti kartu su mumis: čempionato tvarkaraštis, komandos, rinktinių sudėtys, rezultatai – visa tai rasite 7bet.lt blogo įrašuose.

Naujienos

Afrikos futbolo cempionatas 2023
Skaityti daugiau
Futbolas

Afrikos futbolo čempionatas 2023 m. – tvarkaraštis, komandos ir prognozės

Sausio mėnesį geriausi Afrikos futbolininkai susirinks Dramblio Kaulo Krante, kur vyks 34-asis Afrikos futbolo čempionatas. Buvo siekiama turnyrą organizuoti vasarą, tačiau dėl Vakarų ir Centrinės Afrikos atogrąžų lietaus sezono nuspręsta rengti žiemą. Kas du metus vykstantis čempionatas Dramblio Kaulo Krante vyks antrą kartą istorijoje ir pirmą kartą nuo 1984 metų. Iš viso čempionate varžysis 24 komandos ir pirmą kartą nuo 2015 m. nematysime debiutuojančios rinktinės. Septynios šalys čempionate žaidė 20 ir daugiau kartų – Dramblio Kaulo Krantas, Alžyras, Tunisas, Egiptas, Nigerija, Gana, Kongo Demokratinė Respublika ir Kamerūnas. Visos bent kartą yra tapusios Afrikos čempionėmis. Būrys Afrikos futbolininkų dėl dvigubų pilietybių atstovauja...

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau
Futbolas

Italijos „Serie A“ 2023-2024 m. sezonas – žaidėjų perėjimai, tvarkaraštis ir prognozės

2022-23 m. Italijos „Serie A“ sezonas buvo jau trečiasis iš eilės, kai „Juventus“ nepavyko susigrąžinti čempionų titulo. Turino komanda nuo 2011-12 m. sezono devynis kartus iš eilės tapo „Serie A“ čempionais, o paskutiniai trys titulai atiteko „Inter“, „AC Milan“ bei „Napoli“ komandoms. Paskutinį kartą trys skirtingos komandos „Serie A“ laimėjo 1998-99m. – 2000-01 m. sezonais. „Juventus“ dėl federacijos atimtų taškų praeitą sezoną liko septintoje vietoje, kuri suteikia galimybę varžytis UEFA Europos Konferencijų lygoje, tačiau dėl nuobaudos klubą keičia „Fiorentina“. Šių metų „Serie A“ sezonas jau bus 94-as – nuo 1929 metų yra žaidžiamas dabartinis formatas, nors pati lyga įkurta 1898...

Skaityti daugiau

Vaizdo įrašai

Fotogalerija