Pasaulio futbolo čempionatas 2022

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022

Lapkričio 20-ąją startuoja 22-asis FIFA Pasaulio futbolo čempionatas. 32 pajėgiausios futbolo rinktinės iš viso pasaulio kovoja dėl vieno tikslo - trofėjaus bei galimybės vadintis pajėgiausia futbolo šalimi planetoje. Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Apie 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatą

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022 m. vyks ne vasarą, kaip kad visas pasaulis yra įpratęs, o paskutinį rudens bei pirmąjį žiemos mėnesį. Katare vyksianti futbolo šventė – 22-asis toks futbolo renginys istorijoje.

Iki šiol daugiausiai pergalių savo kraityje turi Brazilijos futbolo rinktinė, čempionatuose triumfavusi 5 kartus. Po 4 sykius yra laimėjusios dvi valstybės – Vokietija bei Italija (pastaroji į čempionatą Katare nepateko). Be šių trijų rinktinių čempionais dar yra tapusios penkios šalys: Argentina, Prancūzija ir Urugvajus (visi po 2 kartus) bei po sykį trofėjų į viršų kėlę – Ispanijos ir Anglijos rinktinių futbolininkai.

Šiame čempionate į titulą kėsinsis 32 geriausios futbolo rinktinės pasaulyje. Į aštuonias grupes suskirstytos komandos bendrai sudėjus čempionate sužais 64 mačus iš kurių 48 – grupių etape. Visą pasaulio futbolo čempionato tvarkaraštį galite rasti 7bet.lt bloge.

Geriausi futbolininkai iš viso pasaulio į Katarą atvyksta vienijami bendro tikslo – pasaulio futbolo čempionato aukso. Individualiai žaidėjai varžosi dėl geriausio vartininko, geriausio čempionato žaidėjo bei rezultatyviausio pirmenybių futbolininko vardo. Būtent daugiausiai įvarčių mušančių žaidėjų rikiuotę galite rasti tam sukurtoje bei nuolat atnaujinamoje naujienoje – rezultatyviausi pasaulio čempionato žaidėjai.

Lapkričio 20-ąją Katare prasidėsiantis 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatas finišuos rungtynėmis gruodžio 18-ąją, kai Lusoil stadione paaiškės stipriausia šių metų rinktinė pasaulyje. Visus karščiausius įvykius iš World Cup 2022 Katare kviečiame sekti kartu su mumis: čempionato tvarkaraštis, komandos, rinktinių sudėtys, rezultatai – visa tai rasite 7bet.lt blogo įrašuose.

Naujienos

UEFA Čempionų lygos atkrintamosios 2022-2023 statymai 7bet futbolo lažybos
Skaityti daugiau
Futbolas

UEFA Čempionų lygos atkrintamosios 2022-2023

2022-23 metų UEFA Čempionų lygos grupių etapas buvo greitas kaip niekad. Dėl 2022 m. pasaulio futbolo čempionato, grupių etapas buvo sužaistas iki antros lapkričio savaitės. Vos po kelių mėnesių naujame futbolo sezone tapo aišku, kurios komandos pateko į aštuntfinalį, kurios tęs kovas UEFA Europos lygos atkrintamosiose, o kurioms sezonas Europoje jau baigtas. Artėja laikas, kai startuos UEFA Čempionų lygos atkrintamosios 2022-2023. Staigmenų grupių etape tikrai netrūko, o viena iš didžiausių yra tai, kad „FC Barcelona“ antrus metus iš eilės po grupių etapo keliasi į UEFA Europos lygą. Ispanijos klubas grupėje liko trečioje vietoje į priekį praleisdamas Milano „Inter“ ir Miuncheno...

Skaityti daugiau

UEFA Europos lygos atkrintamosios 2022-2023 7bet statymai lažybos
Skaityti daugiau
Futbolas

UEFA Europos lygos atkrintamosios 2022-2023

Kaip ir UEFA Čempionų lygos grupių etapas, taip ir UEFA Europos lygos grupių etapas šiais metais dėl 2022 m. pasaulio futbolo čempionato baigėsi daug greičiau nei įprastai. Lyginant su UEFA Čempionų lyga, Europos lygoje staigmenų grupių etape matėme mažiau, tačiau čia jų taip dažnai ir nebūna. Visos stipriausios komandos užėmė vieną iš pirmų vietų, o išskirti galima Pirėjo „Olympiacos“ komandą, kuri užėmė paskutinę vietą ir surinko vos du taškus. Komandai nepadėjo ir vienas ryškiausių papildymų – iš „Real“ atvykęs Marcelo. Pažvelkime į likusias komandas, kurioms jau neužilgo prasidės UEFA Europos lygos atkrintamosios 2022-2023. Taip pat, įdomi situacija susidarė F grupėje,...

Skaityti daugiau

Vaizdo įrašai

Fotogalerija