Pasaulio futbolo čempionatas 2022

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022

Lapkričio 20-ąją startuoja 22-asis FIFA Pasaulio futbolo čempionatas. 32 pajėgiausios futbolo rinktinės iš viso pasaulio kovoja dėl vieno tikslo - trofėjaus bei galimybės vadintis pajėgiausia futbolo šalimi planetoje. Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Apie 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatą

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022 m. vyks ne vasarą, kaip kad visas pasaulis yra įpratęs, o paskutinį rudens bei pirmąjį žiemos mėnesį. Katare vyksianti futbolo šventė – 22-asis toks futbolo renginys istorijoje.

Iki šiol daugiausiai pergalių savo kraityje turi Brazilijos futbolo rinktinė, čempionatuose triumfavusi 5 kartus. Po 4 sykius yra laimėjusios dvi valstybės – Vokietija bei Italija (pastaroji į čempionatą Katare nepateko). Be šių trijų rinktinių čempionais dar yra tapusios penkios šalys: Argentina, Prancūzija ir Urugvajus (visi po 2 kartus) bei po sykį trofėjų į viršų kėlę – Ispanijos ir Anglijos rinktinių futbolininkai.

Šiame čempionate į titulą kėsinsis 32 geriausios futbolo rinktinės pasaulyje. Į aštuonias grupes suskirstytos komandos bendrai sudėjus čempionate sužais 64 mačus iš kurių 48 – grupių etape. Visą pasaulio futbolo čempionato tvarkaraštį galite rasti 7bet.lt bloge.

Geriausi futbolininkai iš viso pasaulio į Katarą atvyksta vienijami bendro tikslo – pasaulio futbolo čempionato aukso. Individualiai žaidėjai varžosi dėl geriausio vartininko, geriausio čempionato žaidėjo bei rezultatyviausio pirmenybių futbolininko vardo. Būtent daugiausiai įvarčių mušančių žaidėjų rikiuotę galite rasti tam sukurtoje bei nuolat atnaujinamoje naujienoje – rezultatyviausi pasaulio čempionato žaidėjai.

Lapkričio 20-ąją Katare prasidėsiantis 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatas finišuos rungtynėmis gruodžio 18-ąją, kai Lusoil stadione paaiškės stipriausia šių metų rinktinė pasaulyje. Visus karščiausius įvykius iš World Cup 2022 Katare kviečiame sekti kartu su mumis: čempionato tvarkaraštis, komandos, rinktinių sudėtys, rezultatai – visa tai rasite 7bet.lt blogo įrašuose.

Naujienos

UEFA Europos lygos atkrintamosios 2022-2023 7bet statymai lažybos
Skaityti daugiau
Futbolas

UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai 2022-23 m. – apžvalga ir prognozės

Kovo 16 d. buvo sužaisti UEFA Eurolygos lygos aštuntfinaliai, po kurių tapo aiškios likusios aštuonios komandos, kurios varžysis dėl čempionų titulo ir galimybės kitą sezoną žaisti UEFA Čempionų lygoje. Didžiausia aštuntfinalio staigmena – „Arsenal“ namuose po 11 m baudinių serijos pralaimėjo prieš Lisabonos „Sporting“. Vieni iš turnyro favoritų pirmąsias rungtynes išvykoje sužaidė 2:2, o atsakomosios Londone baigėsi 1:1. Jeigu iš „Feyenoord“ buvo laukiama patekimo į kitą etapą, tai niekas nesitikėjo, kad atsakomąsias rungtynes prieš „Shakhtar“ laimės net 7:1. Turnyre liko tokios komandos kaip „AS Roma“, „Juventus“, „United“, „Sevilla“ bei „Bayer“, todėl ketvirtfinalių galima tikėtis tikrai intriguojančių. Burtai lėmė, kad „Juventus“...

Skaityti daugiau

UEFA Europos Konferencijų lygos atkrintamosios 2022-2023 statymai lažybos 7bet
Skaityti daugiau
Futbolas

UEFA Europos Konferencijų lygos atkrintamosios 2022-2023

Panašu, kad pasiteisina 2021 metais įkurta UEFA Europos konferencijų lygos idėja. Mažesni Europos klubai turi galimybių varžytis Europoje ir tuo pačiu sutinka tiek savo lygio varžovus, tiek kelis garsesnius didžiųjų lygų klubus. Pirmą UEFA Europos konferencijų lygos čempionų titulą iškovojo „AS Roma“ klubas, o šiais metais tarp favoritų įvardijamos tokios komandos kaip „West Ham“, „Villarreal“, „Lazio“, „Fiorentina“. Netrukus prasidės ir UEFA Europos Konferencijų lygos atkrintamosios 2022-2023. Dėl 2022 m. pasaulio futbolo čempionato grupių etapas pasibaigė greičiau, kaip ir visuose kituose UEFA turnyruose. Jau dabar aišku, kurios komandos iš karto pateko į aštuntfinalį, kurios įkrintamosiose varžysis su į UEFA Europos lygos...

Skaityti daugiau

Vaizdo įrašai

Fotogalerija