Pasaulio futbolo čempionatas 2022

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022

Lapkričio 20-ąją startuoja 22-asis FIFA Pasaulio futbolo čempionatas. 32 pajėgiausios futbolo rinktinės iš viso pasaulio kovoja dėl vieno tikslo - trofėjaus bei galimybės vadintis pajėgiausia futbolo šalimi planetoje. Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas, tvarkaraščius, rezultatus bei informaciją apie žaidėjus ir komandas rasite 7bet bloge.

Apie 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatą

FIFA pasaulio futbolo čempionatas 2022 m. vyks ne vasarą, kaip kad visas pasaulis yra įpratęs, o paskutinį rudens bei pirmąjį žiemos mėnesį. Katare vyksianti futbolo šventė – 22-asis toks futbolo renginys istorijoje.

Iki šiol daugiausiai pergalių savo kraityje turi Brazilijos futbolo rinktinė, čempionatuose triumfavusi 5 kartus. Po 4 sykius yra laimėjusios dvi valstybės – Vokietija bei Italija (pastaroji į čempionatą Katare nepateko). Be šių trijų rinktinių čempionais dar yra tapusios penkios šalys: Argentina, Prancūzija ir Urugvajus (visi po 2 kartus) bei po sykį trofėjų į viršų kėlę – Ispanijos ir Anglijos rinktinių futbolininkai.

Šiame čempionate į titulą kėsinsis 32 geriausios futbolo rinktinės pasaulyje. Į aštuonias grupes suskirstytos komandos bendrai sudėjus čempionate sužais 64 mačus iš kurių 48 – grupių etape. Visą pasaulio futbolo čempionato tvarkaraštį galite rasti 7bet.lt bloge.

Geriausi futbolininkai iš viso pasaulio į Katarą atvyksta vienijami bendro tikslo – pasaulio futbolo čempionato aukso. Individualiai žaidėjai varžosi dėl geriausio vartininko, geriausio čempionato žaidėjo bei rezultatyviausio pirmenybių futbolininko vardo. Būtent daugiausiai įvarčių mušančių žaidėjų rikiuotę galite rasti tam sukurtoje bei nuolat atnaujinamoje naujienoje – rezultatyviausi pasaulio čempionato žaidėjai.

Lapkričio 20-ąją Katare prasidėsiantis 2022 m. Pasaulio futbolo čempionatas finišuos rungtynėmis gruodžio 18-ąją, kai Lusoil stadione paaiškės stipriausia šių metų rinktinė pasaulyje. Visus karščiausius įvykius iš World Cup 2022 Katare kviečiame sekti kartu su mumis: čempionato tvarkaraštis, komandos, rinktinių sudėtys, rezultatai – visa tai rasite 7bet.lt blogo įrašuose.

Naujienos

Ispanija – Anglija
Skaityti daugiau
Futbolas

Ispanija – Anglija finalas: ar futbolas grįš namo?

Europos futbolo čempionatas 2024 jau pasiekė kulminaciją ir sekmadienį, liepos 14 dieną, Vokietijos sostinėje Berlyne laukia Ispanija – Anglija finalas. Būtent Ispanija ir Anglija pergalingai žygiavo visą mėnesį trunkančiame turnyre, nors jų kelias ir buvo labai skirtingas. Bet apie viską nuo pradžių. Ispanija Prieš Europos futbolo čempionatas 2024 Ispanijos rinktinė buvo tarp pretendenčių į karūną, nes visgi tai juk tai yra Ispanija, didžioji futbolo valstybė, bet pagrindiniai favoritai buvo kiti. Visgi ispanų jau pirmosios rungtynės prieš Kroatiją pakėlė visų antakius ir jų akcijos staigiai šovė į viršų. Kažkiek visas fonas aplink Ispaniją šiose pirmenybėse primena Italijos istoriją 2021 m. Būtent Ispanijos rinktinės patekimas...

Skaityti daugiau

EURO 2024 atkrintamosios
Skaityti daugiau
Futbolas

Ko laukti Europos futbolo čempionato 2024 atkrintamosiose?

Fantastiškas sportas yra futbolas, o vasaros čempionatams apskritai nėra lygių. Europos futbolo čempionatas 2024 yra dar vienas puikus įrodymas, kad rinktinės visada turi žaisti vasarą, o ne žiemą, kaip tai buvo Katare. Turėjau dvi nuostabias savaites prie ekrano grupių etape, bet dabar neabejoju, kad laukia dvi nuostabesnės per Europos futbolo čempionato 2024 atkrintamąsias. Prisiminkime, ką matėme, ir paprognozuokime, ką matysime. Staigmenos Nesu reguliarus futbolo stebėtojas, bet esu tikras futbolo mylėtojas, kuris į šią sporto šaką pasineria per tokio lygio turnyrus. Tad viską vertinu iš savo fono ir man didžiausia staigmena – Austrija. Praeituose turnyruose ši rinktinė buvo visiškai priklausoma nuo Davido Alabos ir...

Skaityti daugiau

Vaizdo įrašai

Fotogalerija