Formulė 1 Grand Prix statymai lažybos 7bet
Formulė-1

Formulė 1 Belgijoje, Nyderlanduose ir Italijoje – prognozės

Po itin atkaklaus ir permainingo praeito sezono, šiais metais „Formulė 1” Grand Prix kiek ramesnė, atsižvelgiant į pirmaujančių lenktynininkų pozicijas. Galime matyti, kad 2022 metais daugiau intrigos tarp lenktynininkų, kuris užims antrą vietą, o ne dėl pirmos pozicijos. Kiek netikėtai britas Lewis Hamiltonas šiais metais nelaimėjo dar nei vieno važiavimo, kas užleido visišką dominavimą Maxui Verstappenui.

Rugpjūčio 28 dieną laukia 14-o raundo važiavimas Belgijoje, o kitą savaitę Belgijoje. Praeito sezono čempionas ir šio sezono lyderis Maxas Verstappenas lenktynėse atstovauja Nyderlandams, tačiau turi ir Belgijos pilietybę. Turint omenyje, kad lenktynininkas laimėjo paskutinius du važiavimus, didelė tikimybė, kad seriją pratęs iki keturių laimėtų etapų.

F-1 tvarkaraštis Belgijoje, Nyderlanduose ir Italijoje

Po mėnesio pertraukos „Formulė 1” sugrįžta ir trys ateinantys etapai vyks kas savaitę. Europoje vyksiantys važiavimai bus gana patogiu laiku stebėti lenktynes iš Lietuvos.

  • Rugpjūčio 26-28 – 14 raundas Belgijoje
  • Rugsėjo 2-4 – 15 raundas Nyderlanduose
  • Rugsėjo 9-11 – 16 raundas Italijoje

Po šių trijų raundų ir vėl matysime pertrauką, kuri tęsis apie trejas savaites. 17-as raundas numatytas rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis Singapūre.

Formulė-1 turnyrinė lentelė po 13-os raundų

Kaip ir praeitame sezone, taip ir šiais metais Maxas Verstappenas 12-ame ir 13-ame etapuose buvo pirmas. Šiuo metu lenktynininkas turi net 258 taškus ir yra įsitvirtinęs pirmoje pozicijoje. Nuo jo net 80 taškų atsilieka antroje vietoje esantis „Ferrari“ komandos lenktynininkas Charles Leclerc. Trečioje vietoje vos penkiais taškais nuo antros vietos atsiliekantis „Red Bull Racing“ komandos atstovas meksikietis Sergio Perezas.

Šiuo metu už tai, kad M. Verstappenas taps šių metų čempionu yra duodamas vos 1,09 koeficientas. Akivaizdu, kad jaunasis talentas turi puikius šansus triumfuoti antrus metus iš eilės ir, galbūt, pradėti savo erą „F-1” organizacijoje. Aukštai vertinamos Charles Leclerc  galimybės likti antroje vietoje. Artimiausiais konkurentais laikomi Sergio Perezas ir Lewis Hamiltonas.

Jeigu pažvelgtume į komandų galimybes, tai „Red Bull Racing“ turi ne ką mažesnius šansus tapti sezono čempionais nei M. Verstappenas. Ir ne tik dėl puikaus lenktynininko pasirodymo, bet ir todėl, kad komandos draugas S. Perezas kovoja dėl antros vietos. Itin nesėkmingas sezonas „Mercedes“ komandai, kuriai šiuo metu prognozuojama trečia vieta sezono pabaigoje.

Formulė-1 „Belgian Grand Prix“ apžvalga ir prognozės

Jau visai netrukus rugpjūčio 26-28 dienomis vyks Belgijos GP, kuriame neryškiu, bet favoritu laikomas šio sezono lyderis M. Verstappenas. Kad lenktynininkas laimės pagrindinį važiavimą, šiuo metu duodamas 1,90 koeficientas. Atkreipti dėmesį reikėtų į britą L. Hamiltoną, kuris paskutiniuose penkiuose etapuose patekdavo į trejetuką, o kad bus tarp trijų greičiausių Belgijoje, šiuo metu duodamas 1,82 koeficientas.

Praeitą sezoną Belgija ir Nyderlandai buvo tie važiavimai, kur M. Verstappenas džiaugėsi pirma vieta. Ne kartą buvo galima matyti rezultatus, kai savo gimtoje šalyje lenktynininkas atvažiuoja pirmas arba pasirodo geriau nei įprastai. Jeigu M. Verstappenui pavyktų tiek Belgijoje, tiek Nyderlanduose atvažiuoti pirmam, galima sakyti, kad jis jau visiškai užsigarantuotų pirmą vietą.

Šiuo metu šeštoje vietoje esantis britas Lewis Hamiltonas norėdamas sezoną užbaigti aukštesnėje vietoje, privalo pratęsti sėkmingus važiavimus. Per pirmus aštuonis raundus britas vos vieną kartą buvo trejetuke, todėl dabar matant jį penkiuose raunduose iš eilės tarp TOP 3 lenktynininkų, galima tikėtis, kad sezoną užbaigs daug aukštesne nata nei pradėjo. Paskutiniuose dvejuose važiavimuose užėmė antrą vietą ir galbūt vienas iš ateinančių važiavimų Europoje bus tas raundas, kai britas pagaliau užlips ant nugalėtojo pakilos.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *