„Monaco“ – „Žalgiris“ statymai eurolyga lažybos 7bet
Krepšinis

„Žalgiris“ – „AS Monaco“: rungtynių apžvalga ir prognozė

Kauno „Žalgiriui“ prasideda lemiama 2022-23 m. Eurolygos sezono, kurios metu į Kauną atvyksta „AS Monaco“ bei „Valencia“ krepšininkai. Patyrus bent vieną pralaimėjimą, liktų minimalūs šansai patekti į TOP 8, tačiau iškovojus abi pergales, žalgiriečiai taptų savo likimo kalviais. Laimėjus likusias dvejas Eurolygos rungtynes prieš „Maccabi“ ir „Bayern“, „Žalgiris“ pratęstų sezoną atkrintamosiose. „Žalgiris“ – „Monaco“ jau šį trečiadienį!

Praeitą savaitę „Žalgiris“ Stambule patyrė prieš „Fenerbahce“, tačiau ir vėl parodė kovingumą iki paskutinių rungtynių minučių. Kai „Fenerbahce“ turėjo jau dviženklę persvarą ketvirtajame kėlinyje, atrodė, kad rungtynės taip ir pasibaigs. Vis tik, sugrąžinta intriga dar kartą parodė, kad „Žalgiris“ stengiasi iki paskutinių minučių ir tai geras ženklas prieš artėjančias šios savaitės rungtynes.

Kauno „Žalgiris“ – 15 pergalių ir 15 pralaimėjimų

Stambule aikštėje pasirodė Isaiah Tayloras, kuris per 26 minutes pelnė 11 taškų ir surinko 10 naudingumo balų. Akivaizdu, kad amerikietis nėra geriausioje savo formoje, tačiau geriau turėti tokį, nei iš vis žaisti be jo. Solidžias rungtynes sužaidė Kevarrius Hayesas, surinkęs 21 naudingumo balą. Tačiau stabilumo ir toliau trūksta iš Achille Polonaros. Italas per 17 minučių surinko vos 3 naudingumo balus. Statistika rodo, kad A. Polonara sėkmingiau žaidžia Kaune, todėl reikia tikėtis jo geresnio žaidimo šią savaitę.

Kauno komandai sužaisti liko ketverias rungtynes ir čia pažymėti galima palankų „Žalgirio“ tvarkaraštį Eurolygoje – net trejos rungtynės bus žaidžiamos namuose, o reguliaraus sezono uždarymas vyks Vokietijoje, prieš „Bayern“ komandą. Yra nemažai šansų, kad šiose rungtynėse spręsis žalgiriečių likimas, todėl jau dabar šioms rungtynėms yra skiriamas itin didelis dėmesys.

Jeigu žiūrėtume į „AS Monaco“ ir „Valencia“ komandas, tai prancūzų klubas praeitą savaitę užsitikrino vietą atkrintamosiose, tuo tarpu „Valencia“ pasitraukė iš kovos dėl vietos atkrintamosiose. Visų trijų komandų nuotaikos skirtingos, todėl „Žalgiriui“ puiki galimybė pasinaudoti situacija ir pratęsti šio sezono sėkmingą žaidimą namuose.

Monako „AS Monaco“ – 20 pergalių ir 10 pralaimėjimų

Praeitą savaitę „AS Monaco“ namuose iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Valencia“ bei oficialiai užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose. Žvelgiant į Eurolygos turnyrinę lentelę, „AS Monaco“ kartu su „FC Barcelona“ dalinasi 3-4 vietas, o tai reiškia, kad su atkrintamųjų užsitikrinimu „AS Monaco“ reguliaraus sezono darbas nėra baigtas. Pirmoje vietoje „Olympiacos“ turi tik vienu pralaimėjimu mažiau, todėl prancūzų klubas dar turi teorinių galimybių kilti aukštyn.

Kelias rungtynes praleido Mike Jamesas, o to priežastis – vidinių taisyklių pažeidimas ir suspendavimas. Nors buvo pasirodęs pranešimas, kad amerikietis jau žais prieš „Valencia“, rungtynėms registruotas nebuvo. Vis tik, net ir be M. James komanda rinko pergales ir čia labiausiai pasitarnavo plati „AS Monaco“ komandos sudėtis. Labiausiai atsiskleidė daugiau atsakomybių gavęs Elie Okobo. Prancūzas per paskutines trejas rungtynes rinko po 18, 21, 14 taškus ir 17, 27, 18 naudingumo balų.

Šiuo metu „AS Monaco“ turi penkių pergalių seriją ir sėkmingai sužaidę šią savaitę, gali būti nepralaimėję visą kovo mėnesį. Akivaizdu, kad su sėkmingu žaidimu puolime ateina ir komandos pergalės – per visas penkerias rungtynes buvo įmesta daugiau nei po 80 taškų. Tačiau, net keturios pergalės buvo iškovotos namuose ir rungtynės Kaune bus išėjimas iš komforto zonos.

Rungtynių „Žalgiris“ – „Monaco“ prognozė

Jeigu pažvelgtume į likusį Eurolygos tvarkaraštį, galima sakyti, kad „AS Monaco“ bus stipriausias likęs „Žalgirio“ varžovas per ateinančias ketverias rungtynes. Tai tikrai nėra blogai, kadangi sužaidus pirmąsias lemiamas rungtynes prieš potencialiai stipriausią varžovą ir iškovojus pergalę, galima psichologiškai jaustis geriau prieš kitas kovas. Akivaizdu, kad nereikia nuvertinti nei vieno varžovo, bet pergalė prieš prancūzų klubą įkvėptų dar labiau.

Kauno komanda geriausią žaidimą demonstruoja tada, kai veikia gynybos planas, o rungtynės prieš „Olympiacos“ buvo akivaizdus pavyzdys. Tuo tarpu kai apsiginti nepavyksta, „Žalgiriui“ įmesti daugiau taškų būna labai sunku. Trejos iš paskutinių ketverių rungtynių išvykoje buvo prieš „Real“, „FC Barcelona“ ir „Fenerbahce“, visos šios komandos įmetė 96, 93 ir 87. Tuo tarpu Kaune „Asvel“ įmetė 67, o „Olympiacos“ 74.

Nors Kaune trečiadienį matysime vieną iš geriausių Eurolygos puolimų, turint omenyje, kokios tai bus svarbos rungtynės, galima tikėtis, kad aistrų aikštėje tikrai netrūks. Nėra aišku, ar jau žais M. James, be kurio komanda jau buvo apsipratusi ir jo sugrįžimas gali vėl šiek tiek išbalansuoti žaidimą. Visa tai sudėjus, nebūtų keista, jeigu pamatytume klasikines „Žalgirio“ rungtynes namuose, kurios nebūna rezultatyvios.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.