F-1 7bet statymai lažybos
Formulė-1

Formulė-1 Šiaurės ir Pietų Amerikoje – apžvalga, favoritai ir prognozės

Spalio 22 – 24 dienomis vyks 17 „Formulė-1” etapas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiais metais iš viso bus 22 etapai, o čia apžvelgsime ateinančius tris važiavimus. O mes kviečiame skaityti toliau ir susipažinti su turnyrine lentele, kas šiuo metu demonstruoja geriausią formą ir ko galima tikėtis artimiausiuose važiavimuose Šiaurės ir Pietų Amerikoje.

F-1 tvarkaraštis – 3 ateinantys etapai vyks JAV, Meksikoje ir Brazilijoje

Spalio mėnesį galėsime stebėti dar vieną „F1” etapą, jis vyks 22 – 24 dienomis JAV, o kiti du važiavimai bus jau pirmoje lapkričio pusėje. 18 etapas vyks lapkričio 5 – 7 dienomis Meksikoje, o 19 etapas 12 – 14 dienomis Brazilijoje.

Prieš kiekvieną etapą su statymų pasiūla galima bus susipažinti „7bet“ svetainėje, lažybų skiltyje pasirinkus „Formulė-1”. Dėl itin didelio laiko juostų skirtumo ateinantys trys etapai vyks nelabai palankiu laiku Lietuvoje, tačiau tai neturėtų sumažinti intrigos ir įdomumo. Su kiekvienu etapu sezonas sparčiai artėja prie sezono pabaigos, o nuo to „F1” lažybos ir pačios lenktynės tampa tik įdomesnės.

Formulė-1 turnyrinė lentelė po 16 etapų

12 ir 13 etape pirmas atvažiavęs „Red Bull Racing“ komandos lenktynininkas Maxas Verstappenas išlaiko lyderio pozicijas ir po 16 etapų. Įdomu tai, kad per pirmus 13 etapų net 11 iš jų laimėjo M. Verstappenas arba „Mercedes“ atstovaujantis Lewisas Hamiltonas. Tai reiškia, kad per 13 etapų pirmiems atvažiuoti pavyko tik Sergio Perezui ir Estebanui Oconui. Tuo tarpu per paskutinius tris etapus galėjome pamatyti dar du naujus veidus ant pirmos vietos pakilos. Italijoje 14 etape pirmas atvažiavo Danielis Ricciardo, o 16 etape Turkijoje – Valtteri Bottas.

15 etape Rusijoje po keturių ne itin sėkmingų važiavimų pagaliau pirmam pavyko atvažiuoti L. Hamiltonui bei sumažinti taškų skirtumą nuo pirmoje vietoje esančio M. Verstappeno. Šiuo metu olandas turi 262,5 taškus, o britas 256,5. Skirtumas yra labai nedidelis ir jau kitame etape L. Hamiltonas gali išsiveržti į priekį.

Jeigu pažvelgtume į komandų rezultatus, tai tvirtai pirmoje vietoje yra „Mercedes“ su 433,5 taškais, o antroje vietoje „Red Bull Racing“ su 397,5 taškais.

Paskutinį etapą Turkijoje laimėjęs suomis V. Bottas dar labiau įsitvirtino trečioje vietoje, jį nuo ketvirtoje vietoje esančio brito Lando Norris skiria 32 taškai. Šiuo metu atrodo, kad būtent suomis ir išsaugos trečią vietą iki sezono pabaigos, o dėl pirmos kovos L. Hamilton ir M. Verstappenas. Intriga išlieka ir dėl ketvirtos vietos, čia esantis L. Norris turi 145 taškus, o penktoje meksikietis Sergio Perezas – 135. Žinant, kad 18 etapas vyks Meksikoje, kur savo žiūrovų palaikomas lenktynininkas gali pasirodyti geriau nei įprastai, skirtumas tarp jo ir brito turėtų dar labiau sumažėti.

F-1 17 etapo JAV apžvalga ir prognozės

Šios trys trasos Amerikose ankstesniais sezonais būdavo itin sėkmingos „Mercedes“ komandai. O artėjanti Austino trasa 17 etape JAV yra gan sėkminga britui L. Hamiltonui.

Po ateinančių trijų važiavimų JAV, Meksikoje ir Brazilijoje tikėtina, kad čempiono dar tikrai nežinosime, tačiau dabar yra tas metas, kai turėtume išvysti L. Hamiltoną visu gražumu. Per paskutinius 7 sezonus net 6 kartus čempionu tapęs britas per ateinančius tris važiavimus turėtų iki minimalaus taškų skirtumo sumažinti atsilikimą arba net išsiveržti į priekį. Jaunajam olandui tai bus didžiausias išbandymas karjeroje. Išsaugoti persvarą prieš lemiamus tris etapus būtų didelė pergalė.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.