Jake Paul vs Ryan Bourland
Kovos menai

Jake Paul vs Ryan Bourland – kovos apžvalga ir prognozė

Kovo 2 dieną į ringą sugrįžta Jake Paul, kuris šį kartą iššūkį meta buvusiam „Golden Glove“ čempionui Ryan Bourland. Kova vyks San Chuane, Puerto Rike ir tai nebus pagrindinis vakaro susitikimas. Pagrindinę vakaro kovą sudarys Amanda Serrano vs Nina Meinke. 35-erių A. Serrano sugrįžta kovoti prieš savus žiūrovus. Jake Paul – Ryan Bourland bokso kova vyks „cruiserweight“ svorio kategorijoje.

2020 m. į profesionalaus bokso ringą žengęs Jake Paul kovos jau dešimtą kartą. Kol kas patyrė tik vieną pralaimėjimą prieš Tommy Fury. Tarp įveiktų priešininkų yra tokios pavardės kaip Nate Robinson, Ben Askren, Tyron Woodley, Anderson Silva, Nate Diaz ir Andre August. Būsimas varžovas Ryan Bourland įspūdingais karjeros pasirodymais pasigirti negali, tačiau tai puiki galimybė dar kartą save išbandyti prieš ilgametę patirtį profesionaliame bokse turintį varžovą.

Jake Paul – 8 pergalės ir 1 pralaimėjimas

Internete išgarsėjęs Jake Paul 2020 m. nusprendė save išbandyti profesionaliame bokse. Buvę varžovai yra kvestionuojami – tikrai ne visi turėjo realių šansų prieš kur kas didesnes fizines savybes turintį Jake Paul. Jau trečioji Jake Paul kova buvo apmokestinta ir, panašu, kad toks sprendimas pasiteisino. Paskutinės šešios amerikiečio kovos uždirbo 152 mln. JAV dolerių pajamų. Jake Paul vs Tommy Furry susilaukė didžiausio susidomėjimo – transliaciją įsigijo 800 tūkst. žiūrovų, o iš viso buvo uždirba net 40 mln. JAV dolerių pajamų.

Keturios iš devynių kovų baigėsi teisėjų sprendimu, trys iš jų buvo palankūs Jake Paul. Vienintelis pralaimėjimas prieš T. Fury buvo patirtas būtent po teisėjų sprendimo. Prieš paskutinę kovą amerikietis laimėjo prieš Nate Diaz, tuomet prireikė 10 raundų ir teisėjų sprendimo. Paskutinė kova buvo kur kas lengvesnė – prieš Andre August nokautu iškovota pergalė jau pirmajame raunde.

Prieš daugiau nei metus – 2023 m. sausio 5 d. Jake Paul pasirašė daugiametę sutartį su „Professional Fighters League“. Jis taip pat pradėjo treniruotis brazilišką džiuditsu, kas dar labiau artina prie debiutinės MMA kovos. Galima tikėtis, kad ateityje bus metami iššūkiai nebe bokso ringe, bet MMA narve.

Ryan Bourland – 17 pergalių ir 2 pralaimėjimai

Ryan Bourland yra 35-erių profesionalus boksininkas, kuris geriausiais karjeros metais yra tapęs „Golden Gloves“ čempionu. Paskutinė jo kova vyko 2022 metais, kurią penktajame raunde techniniu nokautu laimėjo prieš Santario Martin. Iš viso tai buvo jo trečioji laimėta kova iš eilės, tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad ši kova prieš S. Martin buvo vienintelė per paskutinius šešerius metus.

R. Bourland profesionaliame bokse debiutavo 2013 metais, o karjera truko devynerius metus. Prieš kovą su S. Martin, 2018 m. jis įveikė Jose Hernandez. Galima sakyti, kad būtent ši kova ir buvo paskutinė aktyviajame bokse, kadangi po to sekė net keturių metų pertrauka. Jose Hernandez jis buvo įveikęs ir prieš tai – tais pačiais 2018 metais, tik aštuoniais mėnesiais anksčiau.

Kovos apžvalga ir prognozė

Dažnai fiziniu pranašumu besiremiantis Jake Paul kovoje prieš Ryan Bourland bus tik dvejais cm aukštesnis (185 – 183). Nors pats R. Bourland sako, kad daug laiko praleidžia treniruodamasis, viena kova per paskutinius šešerius metus nėra tai, kas patvirtintų gerą fizinę formą. 35-erių boksininkui gali būti sudėtinga atlaikyti 27-erių J. Paul jaunatvišką energiją.

Dabartinis J. Paul tikslas yra kovoti dėl pasaulio čempiono diržo. Dėl šios priežasties, jis atsisakė kovų prieš garsius vardus. Paskutinėje kovoje įveikė profesionalų boksininką Andre August ir kaip pat sako, iš karto pradėjo treniruotis ir ruoštis kitai kovai. R. Bourland kaip ir paskutinis varžovas nėra aukščiausio lygio, tačiau J. Paul naudojasi galimybe išbandyti savo jėgas prieš mažiau talentingus profesionalius boksininkus.

Šiame susitikime ryškiu favoritu yra laikomas Jake Paul ir nebūtų keista, jeigu kova pasibaigtų pirmuose raunduose. Kadangi tai net nebus pagrindinė vakaro kova, o uždirbtus pinigus J. Paul paaukos ne pelno siekiančiai organizacijai „Boxing Bullies“, kuri renovuoja sporto sales visame Puerto Rike, galima tikėtis profesionalaus požiūrio, mažiau šou elementų ir greitos baigties.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *