„Valencia“ – „Žalgiris“ eurolyga statymai 7bet lažybos
Krepšinis

„Valencia“ – „Žalgiris“: rungtynių apžvalga ir prognozė

Dvigubą Eurolygos savaitę „Žalgiris“ pradėjo pralaimėjimu prieš „Baskonia“, o penktadienį laukia rungtynės „Valencia“ – „Žalgiris“. Nors pergalių serija Vitorijoje nutrūko, Kauno komanda 2022-23 m. Eurolygos sezone vis dar turi daugiau pergalių nei pralaimėjimų ir artėjantis tvarkaraštis yra gana palankus išlaikyti teigiamą santykį dar kurį laiką.

Valensijos klubas šiuo metu turi trijų pralaimėjimų seriją ir yra panašioje situacijoje kokioje buvo „Baskonia“ trečiadienio rungtynėse prieš „Žalgirį“. Ispanai antradienį namuose pralaimėjo prieš „Real“ ir turėjo vieną papildomą dieną poilsio.

Valensijos „Valencia“ – 4 pergalės ir 5 pralaimėjimai

„Valencia“ sezoną kiek netikėtai pradėjo dvejais pralaimėjimais namuose prieš „Baskonia“ ir „Asvel“. Tačiau tada išvykoje vienu tašku nugalėjo „Anadolu Efes“, o jau kitose rungtynėse vos dviem taškais pralaimėjo prieš vieną geriausių komandų šiuo metu – „Fenerbahce“. Išvykoje komandai taip pat pavyko įveikti „Olympiacos“, o namuose nugalėti „AS Monaco“. Tačiau praeitą savaitę net 30 taškų skirtumu išvykoje pralaimėjo prieš „Virtus“, o antradienį neturėjo šansų prieš „Real“ komandą.

Jeigu lygintume „Valencia“ ir „Baskonia“ komandas, tai „Baskonia“ yra akivaizdžiai namų komanda ir labiau prognozuojama, tuo tarpu „Valencia“ gali laimėti tiek namuose, tiek išvykoje ir yra sunkiau prognozuojama. Valensijos komanda kartu su „Baskonia“ išmeta daugiausiai tritaškių ir žaidžia gana panašaus stiliaus žaidimą, kuris labai priklauso nuo sėkmingo gynėjų pasirodymo.

Sezono pradžioje „Valencia“ turi šiek tiek problemų su traumomis. Kurį laiką nežaidė vienas iš svarbiausių žaidėjų Jasiel Riveiro. Taip pat prieš „Real“ nežaidė Chris Jones, kuris yra svarbiausias komandos žaidėjas. Labai daug artėjančiose rungtynėse priklausys nuo to, ar amerikietis galės žaisti prieš Kauno „Žalgirį“.

Kauno „Žalgiris“ – 5 pergalės ir 4 pralaimėjimai

Kaip ir buvo galima tikėtis, rungtynėse prieš „Baskonia“ Kauno komanda davė gerą kovą ir netgi pirmavo po dviejų kėlinių. Rungtynių lūžis įvyko trečio kėlinio antroje pusėje, kai „Baskonia“ išsiveržė į priekį ir į ketvirtą kėlinį išėjo su šešių taškų persvara. Ketvirto kėlinio pradžioje „Žalgiris“ dar laikėsi, tačiau „Baskonia“ galiausiai nulaužė rungtynes, kurias laimėjo 20 taškų skirtumu. Rezultatas kovos tikrai neatspindi ir galima įžvelgti teigiamų dalykų prieš rungtynes su „Valencia“.

Pagirti galima Edgarą Ulanovą, kuris puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmame kėlinyje surinko 13 naudingumo balų. Gerai sužaidė ir Keenanas Evansas, kuris jau tampa pastoviu komandos lyderiu. Labai daug trūko iš Luko Lekavičiaus ir Rolands Šmits, kuris sužaidė prasčiausias rungtynes. Atkreipti dėmesį galima į tai, kad Kevarius Hayes nebuvo geriausioje formoje ir tikėtina, kad yra jaučiami traumos padariniai. Rungtynių pabaigoje amerikietis nebežaidė ir buvo akivaizdžiai taupomas prieš „Valencia“.

Rezervų prieš rungtynes „Valencia“ – „Žalgiris“ tikrai yra ir jeigu ispanai laukia žinių iš Chris Jones, tai „Žalgiriui“ labai svarbu, kad traumos padariniai netrukdytų žaisti K. Hayes. Jeigu Chris Jones žais, tai bus labai įdomi dvikova prieš K. Evans. „Valencia“ amerikietis buvo pagrindinis „Žalgirio“ taikinys vasarą, bet jis pasirinko Ispaniją.

Rungtynių prognozė

„Valencia“ šį sezoną žaidžia gana banguotai ir galima sakyti, kad išvykoje rezultatai yra kol kas net geresni nei namuose. Išvykoje pavyko laimėti prieš „Anadolu Efes“ ir „Olympiacos“, iki galo buvo kovota prieš „Fenerbahce“. Tuo tarpu namuose be pergalių prieš „AS Monaco“ ir „Alba“, buvo nemažai pralaimėjimų – prieš „Baskonia“, „Asvel“ ir „Real“. Antradienio rungtynėse prieš Madridą komanda nieko padaryti negalėjo ir beveik visų rungtynių metu atsilikinėjo dviženkliu taškų skirtumu. Vienintelis „Valencia“ pliusas iš šių rungtynių, kad žaidė antradienį, o ne trečiadienį.

„Žalgiris“ šį sezoną išvykoje iš penkerių rungtynių pralaimėjo keturias ir trys iš jų pralaimėtos dviženkliu taškų skirtumu. Tačiau, visose pralaimėtose rungtynėse dar ketvirto kėlinio viduryje būdavo vienaženklis skirtumas ir Kauno komanda dar turėdavo šansų laimėti. Tai rodo, kad kova vyksta iki pat galo ir rezultatai neatspindi vaizdo aikštėje. Atkreipti dėmesį reikia ir į tai, kad „Valencia“ be „Asvel“ bus silpniausia komanda prieš kurią „Žalgiris“ žaidė išvykoje.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *