Žalgiris – Monaco
Krepšinis

D.Motiejūnas grįžta į Kauną. „Žalgiris“ – „Monaco“ kova | 7bet

„Žalgirio“ komandai praeitą savaitę nepavyko įnešti intrigos prieš „CSKA“ komandą, tačiau dabar laukia rungtynės „Žalgiris“ – „Monaco“ prieš tikrai įveikiamą varžovą. „AS Monaco“ išgyvena labai prastą seriją ir tai puiki proga „Žalgiriui“ namų arenoje vėl sugrįžti į pergalių kelią. Eurolygos tvarkaraštis Kauno komandai šiuo metu yra tikrai palankus. Trys pergalės iš eilės namuose prieš tuo metu blogiausią rezultatą turėjusias komandas, dvi rungtynės prieš vienas iš Eurolygos geriausių komandų ir dabar mačas namuose prieš komandą, kuri turi net penkių pralaimėjimų seriją.

Kauno „Žalgiris“ – Ar pavyks sugrįžti į pergalingą kelią?

Smagu matyti, kad „Žalgiris“ jau gali žaisti beveik pilna sudėtimi ir treneris turi iš ko rinktis dėliojant skirtingus penketus aikštėje. Nors prieš „CSKA“ sukovoti antroje pusėje nepavyko, reikia nepamiršti, kad buvo žaidžiama prieš vieną iš geriausių Eurolygos komandų ir šių metų „Žalgiris“ nėra pajėgus tokioms komandoms mesti iššūkio. Panašų vaizdą matėme ir išvykos rungtynėse prieš „Barcelona“, tačiau tada sugrįžę namo užtikrintai kontroliavo rungtynes prieš „Baskonia“.

Panašioje situacijoje „Žalgiris“ yra ir dabar, todėl pralaimėjimas prieš „CSKA“ komandos tikrai neturėjo išmušti iš vėžių ir prieš Prancūzijos klubą matysime visai kitokį vaizdą. Žalgiriečiai šį sezoną jau įrodė, kad ir kokioje sunkioje situacijoje bebūtų, į aikštę žengia nusiteikę siekti pergalės. Žvelgiant į dabartinę „AS Monaco“ klubo situaciją, „Žalgiris“ turi puikias galimybes ne tik sukovoti, bet ir iškovoti pergalę. Šiuo metu su traumomis problemų daugiau turi nebe „Žalgiris“, o būtent „AS Monaco“ klubas.

Monako „AS Monaco“ – 5 pralaimėjimai iš eilės

„AS Monaco“ sezoną pradėjo neblogai ir po devynių sužaistų turų su penkiomis pergalėmis ir keturiais pralaimėjimais buvo pirmame aštuntuke. Dabar, po 14 sužaistų turų, komanda taip ir liko su penkiomis pergalėmis ir šiuo metu dalinasi 13 – 16 vietas su kitomis komandomis. Nors penkių pralaimėjimų serija yra tikrai ilga, atkreipti dėmesį reikia į tai, kad pralaimėta buvo prieš stiprius varžovus. Išvykoje prieš „Anadolu Efes“, „Maccabi“ ir „Fenerbahce“, o namuose tik po įspūdingo William Howard metimo prieš „Asvel“ ir paskutiniame ture prieš „AX Armani Exchange“.

Prie suprastėjusio žaidimo prisidėjo ir žaidėjų patirtos traumos. Komanda jau kurį laiką verčiasi be Leo Westermann, prieš „Fenerbahce“ susižeidė Mike James, kuris prieš Milano komandą žaidė vos dvi minutes ir nėra aišku ar žais prieš „Žalgirį“. Taip pat, galima girdėti, kad komandos naujokas Dwayne Bacon konfliktuoja su treneriu. Akivaizdu, kad „AS Monaco“ šiuo metu nėra geriausioje formoje, todėl „Žalgiris“ privalo tuo pasinaudoti.

„AS Monaco“ komandai turint problemų su traumomis, vis ryškiau atrodo Donatas Motiejūnas. Sekmadienio rungtynėse Prancūzijos lygoje lietuvis ir vėl buvo naudingiausias komandos žaidėjas. Jam Kauno komandos priekinė linija yra gana paranki, todėl bus labai įdomu stebėti šio tautiečio žaidimą. Marius Grigonis, sugrįžęs į Kauną, nesužaidė gerų rungtynių, galbūt, kažko panašaus galime tikėtis ir iš D. Motiejūno. Be lietuvio dar laukia ir Brocko Motumo sugrįžimas.

Rungtynių prognozė

Po truputį galima jau pamiršti tragišką „Žalgirio“ sezono pradžią ir, žvelgiant į dabartinę situaciją, Kauno komanda tikrai turi savo ginklų, kuriuos puikiai išnaudodavo paskutinėje atkarpoje. Taip, „AS Monaco“ komandos sudėtis turi garsesnių pavardžių, tačiau šiuo metu rezultatai nėra daug geresni nei Kauno komandos. Sekmadienio rungtynėse „AS Monaco“ išvykoje pralaimėjo Prancūzijos lygos rungtynes prieš Strasbūro komandą ir jų nuotaikos prieš atvykstant į Kauną tikrai nepagerėjo.

Šią savaitę „Žalgiriui“ dar reikės penktadienį žaisti išvykoje prieš „Unics“ komandą, kuri dabar demonstruoja labai solidų žaidimą. Patirti du pralaimėjimus dvigubos savaitės metu nenori nei viena komanda, todėl tai dar viena priežastis į Kazanę vykti su daug geresnėmis nuotaikomis. „Žalgiris“ – „Monaco“ rungtynėse bus labai įdomi dvikova tarp Josh Nebo ir Donta Hall. Tai du vieni iš atletiškiausių krepšininkų Eurolygoje.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *