Eurolyga tiesiogiai Žalgiris
Krepšinis

Eurolyga tiesiogiai – „Žalgirio“ ir kitos Eurolygos rungtynės

Eurolyga yra populiariausia krepšinio lyga ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. 2022-23 m. Eurolygos sezonas intriguojantis kaip niekad, todėl nieko keisto, kad susidomėjimas šia lyga kyla tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Ypač džiugu stebėti Kauno „Žalgirį“, kuris po vieno tragiško sezono sugebėjo pakilti ir grįžti į Eurolygos elitą.

Nors stipriausioje Europos krepšinio lygoje rungtyniauja tik viena Lietuvos komanda, pasidžiaugti galima už tai, kad yra suteikiamos sąlygos stebėti ir kitas Eurolygos rungtynes, kuriose matome žaidžiančius lietuvius. Kiekvieną savaitę Eurolygos transliacijos suteikia galimybę pamatyti Donatą Motiejūną ir jo atstovaujamos „AS Monaco“ komandos rungtynes. Eteryje gyvai galima pamatyti ir Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu bei Tadu Sedekerskiu, o taip pat ir kitą Ispanijos komandą „FC Barcelona“, kurioje žaidžia Rokas Jokubaitis, o treniruoja Šarūnas Jasikevičius ir Tomas Masiulis. Lietuvių yra ir dar viename Europos elitiniame klube – tai Atėnų „Panathinaikos“, kuriame rungtyniauja krepšininkai Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis.

Skaitykite toliau ir susipažinkite su skirtingais būdais, kurie leidžia stebėti Eurolygos rungtynes tiek per televizorių, tiek internetu. Skirtingų variantų dėka Eurolygos transliacijos pasiekiamos tiek su lietuvišku komentavimu, tiek ir anglišku.

LRT – visos „Žalgirio“ rungtynės tiesiogiai

Nacionalinė Lietuvos televizija LRT savo žiūrovams kiekvieną savaitę suteikia galimybę stebėti tiesiogines Kauno „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes. LRT jau ne pirmus metus turi išsipirkę teisę transliuoti „Žalgirio“ rungtynes, todėl visiems šalies žiūrovams tai yra lengviausias būdas pamatyti tiesioginę Kauno komandos Eurolygos rungtynių transliaciją.

LRT kanalas yra visiškai nemokamas, todėl kiekvienas savo namuose turi galimybę matyti šį kanalą. „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes komentuoja Rytis Kazlauskas su Tomu Purliu, Roku Grajausku arba kitu kviestiniu to vakaro svečiu.

LRT.lt – stebėkite „Žalgirio“ rungtynes nemokamai tiesiogiai internetu

Jeigu neturite prieigos prie LRT televizijos kanalo, tiesiogines „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes nemokamai galite stebėti LRT.lt svetainėje. Prieš kiekvienas Kauno komandos rungtynes Eurolygoje yra sukuriama atskira naujiena svetainėje, kurioje ir rasite nuorodą į transliaciją. Taip pat, galite tiesiog pasinaudoti LRT kanalo tiesiogine transliacija, kuri svetainėje pasiekiama bet kuriuo paros metu.

Go3 – didžioji dalis Eurolygos rungtynių tiesioginių transliacijų internetu

Eurolyga tiesiogiai nemokamai Lietuvoje pasiekiama tik per LRT televizijos kanalą ir tik „Žalgirio“ rungtynės. Jeigu norite stebėti kitas Eurolygos rungtynes su lietuvišku komentavimu, „Go3” tam yra puikus pasirinkimas. Šioje platformoje Eurolygos rungtynes komentuoja Rytis Vyšniauskas, Jonas Lekšas, Vilius Stalgaitis ir Žilvinas Aleksandravičius. „Go3” visada transliuoja ir tiesiogines „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, todėl, jeigu LRT kanalas nėra pasiekiamas, stebėti galite per „Go3”.

Atkreipti dėmesį reikia į tai, kad „Go3” netransliuoja visų Eurolygos rungtynių. Taip yra dėl to, kad dažnai rungtynės vyksta vienu metu ir platformai tenka atsirinkti, kurias rungtynes rodyti. Per kiekvieną Eurolygos turą galėsite pamatyti daugiau nei pusę rungtynių, tačiau ne visas. Kitas svarbus dalykas, ši platforma yra mokama. Eurolygos transliacijos pasiekiamos su „Go3” sporto paketu, kuris kainuoja 6,99€ per mėnesį.

Didžiausi „Go3” platformos pliusai yra tai, kad stebėti Eurolygos transliacijas galėsite tiek per išmanųjį televizorių, tiek kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu. Taip pat, platforma suteikia galimybę stebėti rungtynių įrašus, kuriuos galima prasukti ar susistabdyti. Įsigiję sporto paketą, galėsite stebėti ir kitas krepšinio lygas, tarp kurių yra FIBA Čempionų lyga, kur rungtyniauja Vilniaus „Rytas“ bei EuroCup lyga, kurioje žaidžia „7bet-Lietkabelis“.

Euroleague.tv – visos Eurolygos rungtynės tiesiogiai internetu

Euroleague.tv yra oficiali Eurolygos platforma, kurioje galima stebėti Eurolygą online. Tai reiškia, kad čia galėsite stebėti tiek „Žalgirio“, tiek „FC Barcelona“, tiek „Baskonia“, „AS Monaco“ bei kitų Eurolygos komandų rungtynes. Kiekvieną Eurolygos turą yra parodomos visos rungtynės, kurios vėliau išlieka platformoje ir galima stebėti jų įrašus. Po kurio laiko platformoje atsiranda ir sutrumpinti rungtynių vaizdo įrašai su gražiausiais ir svarbiausiais rungtynių momentais.

Ši platforma turi savo programėlę, todėl atsisiuntę ją į mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, galėsite be jokių trikdžių stebėti Eurolygą tiesiogiai internetu. Prisijungti prie savo Euroleague.tv paskyros galima ir išmaniuoju televizoriumi.

Euroleague.tv kaip ir „Go3” platforma yra mokama. Įsigyti galima mėnesinę prenumeratą, kuri kainuoja 6,99€ arba metinę, kuri kainuoja 37,99€. Čia pasiekiamos visos Eurolygos ir EuroCup transliacijos, todėl galėsite žiūrėti ir „7bet-Lietkabelis“ rungtynes. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad čia nėra lietuviško komentavimo, visos rungtynės komentuojamos angliškai.

Kaip užsienyje stebėti tiesiogines „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje?

Jeigu gyvenate arba esate išvykę į užsienį ir norite stebėti „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes tiesiogiai, jums gali padėti VPN paslauga. Pasinaudodami „SurfShark“, „NordVPN“ ar kitais VPN paslaugų tiekėjais, galite pasikeisti savo vietovę į Lietuvą ir „Žalgirio“ rungtynes nemokamai internetu galėsite stebėti per LRT.lt.

Jeigu norite matyti ir kitas Eurolygos transliacijas, patogiausias būdas yra įsigyti Euroleague.tv platformos prenumeratą. Tokiu būdu būsite tikri, kad nepraleisite jokių Eurolygos rungtynių, galėsite stebėti tiek tiesiogiai, tiek atsisukti rungtynių įrašus.

Kur žiūrėti 2023 m. Eurolygos Final 4 tiesiogiai internetu?

Lietuvoje 2023 metais vyks didelė krepšinio šventė, kadangi pirmą kartą istorijoje Eurolygos finalo ketvertas bus rengiamas Kaune. Be jokių abejonių Eurolygos Final 4 sulaukia didelio susidomėjimo, todėl jeigu neturite galimybės atvykti stebėti rungtynių gyvai, žiūrėti tiesiogines transliacijas galėsite įvairiais būdais.

Eurolygos finalinio ketverto rungtynės bus transliuojamos per LRT televizijos kanalą, net jeigu ir nežais Kauno „Žalgiris“. Tai reiškia, kad nemokamai Eurolygos Final 4 rungtynes galėsite stebėti per televizorių arba LRT.lt svetainėje. Kiti būdai stebėti svarbiausias Eurolygos sezono rungtynes išlieka tie patys – „Go3” bei Euroleague.tv platformos.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *