Sergejus Maslobojevas vs Donegi Abena
Kovų menai

Sergejus Maslobojevas vs Donegi Abena – apžvalga ir prognozė

Sergejus Maslobojevas vs Donegi Abena – „Glory“ kovos apžvalga ir prognozė

Po svarbiausios kovos karjeroje prieš Tarik Khbabez, Sergejus Maslobojevas vasario 11 d. vėl žengs į ringą. Šį kartą lietuvis sieks apginti „Glory“ čempiono diržą, kurį iškovojo paskutinėje kovoje 2022 m. spalio 8 dieną. Būsimas S. Maslobojevo varžovas gerai pažįstamas, kadangi 2021 m. spalio 23 dieną jie jau buvo susitikę. Tada po trijų raundų kovos prieš Donegi Abena, teisėjų sprendimu nugalėtoju buvo paskelbtas lietuvis. Sergejus Maslobojevas vs Donegi Abena I kova.

Vos po keturių mėnesių, kai lietuvis pirmą kartą karjeroje tapo „Glory“ čempionu, į ringą sugrįžtantis S. Maslobojevas darys viską, kad pasidžiaugti čempiono diržu galėtų kuo ilgiau. Kova vyks „Glory 83” renginyje Vokietijoje, Eseno mieste.

Sergejus Maslobojevas – 36 pergalės ir 5 pralaimėjimai

Puikią seriją ringe tęsiantis S. Maslobojevas šiuo metu yra iškovojęs dvylika pergalių iš eilės, tarp kurių visus keturios pergalės „Glory“ organizacijoje. Jeigu paskutinėje kovoje prieš Tarik Khbabez buvo nesklandumų pasiruošimo metu, tai prieš artėjančią kovą viskas klostosi pagal planą. Per daugiau nei septynerius metus vos vieną pralaimėjimą patyręs lietuvis jaučiasi puikioje formoje ir turi gerus šansus išsaugoti visai neseniai iškovotą „Glory“ čempiono diržą.

Pirmajame kovotojų susitikime S. Maslobojevas laimėjo išsiskyrusiu teisėjų sprendimu, tačiau pats lietuvis savo pasirodymu patenkintas nebuvo. Akivaizdu, kad tada prieš kovą lietuvis turėjo ne tik daugiau patirties, bet ir pasižymėjo stipresniu smūgiu bei geresne technika. Tą patį priešininką įveikti du kartus iš eilės nėra lengva, todėl bus labai įdomu pamatyti, kaip per daugiau nei du metus bus patobulėjęs D. Abena bei tuo pačiu kaip šį kartą ringe jausis lietuvis.

Donegi Abena – 16 pergalių ir 8 pralaimėjimai

Surinamietis D. Abena yra vos 24-erių metų sportininkas, kuris savo karjeroje jau dabar patyręs daugiau pralaimėjimų nei S. Maslobojevas. Įdomu tai, kad kova vyks likus mažiau nei dvejoms savaitėms iki 25-ojo gimtadienio, todėl kalbėti apie tai, kas būtų geriausia dovana sportininkui, tikrai nereikia. Nuo to laiko, kai D. Abena pralaimėjo lietuviui, turėjo vieną kovą prieš brazilą Felipe Micheletti, kurią laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Nors pralaimėjimų D. Abena turi gana nemažai, atkreipti dėmesį reikia į tai, kad paskutiniai keturi pralaimėjimai „Glory“ organizacijoje buvo prieš vienus iš geriausių. Artem Vakhitov – „Glory“ čempionas, Alex Pereira, Luis Tavares bei S. Maslobojevas. Per daugiau nei du metus D. Abena tikrai turėjo patobulėti, tačiau per šį laiką buvo sukovota tik viena kova ir bus įdomu pamatyti, ar tokiame amžiuje netrūko daugiau praktikos.

Kovos apžvalga ir prognozė

35-erių metų lietuvis yra daugiau nei 10 metų vyresnis už savo būsimą varžovą. Akivaizdu, kad patirtis ir savęs pažinimas yra lietuvio pusėje. Išskirti galima ir tai, kad paskutinėse aštuoneriose kovose, kurios baigėsi teisėjų sprendimu, laimėjo S. Maslobojevas. Tuo tarpu D. Abena iš paskutinių aštuonerių kovų, kurios baigėsi teisėjų sprendimu, laimėjo vos keturias.

Pirmajame sportininkų susitikime D. Abena kovos pradžioje atrodė kiek geriau, tačiau atkreipti dėmesį reikia į tai, kad S. Maslobojevas į ringą buvo grįžęs po dviejų metų pertraukos. Pats lietuvis minėjo, kad psichologiškai tai buvo labai sunki kova ir tikrai neparodė visų savo galimybių. Galima sakyti, kad šiuo metu lietuvis yra daug geresnėje formoje. Nors jau dvejais metais vyresnis, tačiau psichologinė būklė ir fizinis pasiruošimas tikrai aukštame lygyje. Pagaliau „Glory“ čempionu tapęs lietuvis galės be didesnio spaudimo parodyti visas savo galimybes.

Abena yra dar gana jaunas kovotojas, todėl ši kova jam gali būti labai svarbi tolimesnei karjerai. Įveikęs S. Maslobojevą ir tapęs pussunkio svorio „Glory“ čempionu, jis ir toliau galėtų kautis prieš geriausius kikboksininkus, tuo tarpu pralaimėjimas reikštų, kad iš paskutinių šešerių „Glory“ kovų būtų pavykę laimėti vos kartą. Įrodyti savo pranašumą reikėtų vėl prieš silpnesnius priešininkus, kad būtų suteikta galimybė stoti į kovą dėl čempionų diržo.

Pirmosios tarpusavio kovos įdomiausi momentai

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.