Modestas Bukauskas vs Tyson Pedro 7bet statymai
Kovos menai

Modestas Bukauskas vs Tyson Pedro – apžvalga ir prognozė

Po daugiau nei metų pertraukos Modestui Bukauskui buvo suteikta proga sugrįžti į „UFC“. Tyson Pedro „UFC 284” renginyje turėjo kovoti prieš kiną Mingyang Zhang, tačiau jį pakeitė M. Bukauskas. Lietuvis pasiūlymą gavo likus vos trejoms savaitėms iki kovos, tačiau tokio šanso atisakyti nenorėjo. Gruodžio 31 d. Londone vykusiame renginyje, M. Bukauskas antrą kartą tapo „Cage Warriors“ čempionu. Pirmą kartą čempionu tapo 2019 metais ir tada čempiono diržą atlaisvino persikeldamas į „UFC“.

„UFC 284” vyks vasario 12 dieną Australijoje. Pagrindinėje kovoje galėsime stebėti Islam Makhachev prieš Alexander Volkanovski, o taip pat vyks šios kovos: Yair Rodriguez – Josh Emmett, Jack Della Maddalena – Randy Brown, Justin Tafa – Parker Porter, Jimmy Crute – Alonzo Menifield.

Modestas Bukauskas – 13 pergalių ir 5 pralaimėjimai

 Modestas Bukauskas „UFC“ debiutavo 2020 m. liepos 16 d. prieš Andreas Michailidis. Tai buvo pirmoji ir kol kas vienintelė pergalė iš keturių kovų. Likusias trejas pralaimėjo prieš Jimmy Crute, Michał Oleksiejczuk ir Khalil Rountree Jr. Paskutinėje kovoje lietuvis patyrė kelio traumą, dėl kurios praleido daugiau nei metus laiko. Į ringą M. Bukauskas sugrįžo vos prieš kelis mėnesius – 2022 m. lapkričio 4 d., kai nugalėjo Lee Chadwick ir antrą kartą karjeroje tapo „Cage Warriors“ čempionu. Kiek daugiau nei po mėnesio, gruodžio 31 d. nokautu laimėjo kovą prieš Chuck Campbell ir apgynė čempiono diržą.

Profesionalią MMA karjerą M. Bukauskas pradėjo 2015 metais Londone. Iškovojęs pirmas keturias pergales, patyrė du pralaimėjimus ir tada sekė septynios pergalės iš eilės. Iš viso per 13 laimėtų kovų vos du kartus prireikė teisėjų sprendimo – pačioje pirmoje kovoje bei prieš paskutinėje, kai tapo „Cage Warriors“ čempionu.

Tyson Pedro – 9 pergalės ir 3 pralaimėjimai

 Tyson Pedro yra 31-erių metų ir 2013 metais pradėjęs profesionalią MMA karjerą. „UFC“ australas sėkmingai debiutavo jau pirmoje kovoje – 2016 metais pirmo raundo pabaigoje laimėjęs prieš Khalil Rountree Jr. Iki 2018 metų T. Pedro „UFC“ sukovojo šešias kovas ir pasiekė tris pergales. Nuo 2018 metų pabaigos sportininkas turėjo beveik keturių metų pertrauką. 2022 m. balandžio mėnesį sugrįžęs į „UFC“ kovas laimėjo abu kartus – prieš Ike Villanueva ir Harry Hunsucker.

Įdomu tai, kad per 12 australo kovų tik vienoje prireikė teisėjų sprendimo. Tai buvo jo trečioji „UFC“ kova prieš Ilir Latifi bei pirmasis pralaimėjimas karjeroje. Iš devynių laimėtų kovų keturios baigėsi nokautu, o penkios užlaužimu. Dar vienas įdomus pastebėjimas, kad net 10 iš 12 kovų baigėsi pirmame raunde. Likusios dvi kovos pasiekė trečią raundą ir abu kartus pralaimėjo.

Kovos apžvalga ir prognozė

Modestas Bukauskas – Tyson Pedro kovoje favoritu yra laikomas australas. Savų žiūrovų akivaizdoje T. Pedro yra pralaimėjęs vos vieną kartą bei iškovojęs net šešias pergales. Tai bus pirmas kartas, kai T. Pedro kovos Australijoje po ketverius metus trukusios pertraukos, todėl galima tikėtis, kad ir psichologinė būklė gali šiek tiek skirtis nuo įprastos kovos.

Pedro „UFC“ organizacijoje kaunasi jau nuo 2016 metų ir yra sukovojęs aštuonerias kovas. Tuo tarpu M. Bukausko situacija visai kitokia. Norint sugrįžti į „UFC“ ir toliau čia tęsti kovas, reikia laimėti prieš T. Pedro arba bent jau gerai sukovoti, kad atkreiptų daugiau dėmesio į save. Lietuvis supranta, kad tai jam unikalus šansas užsikabinti aukščiausiame lygyje ir būtent dėl to sutiko kovoti vos po trijų savaičių nuo gauto pasiūlymo.

Paskutinė T. Pedro kova buvo 2022 m. rugpjūčio mėnesį, kurią pirmame raunde techniniu nokautu laimėjo prieš Harry Hunsucker. Tuo tarpu M. Bukauskas kovojo ir lapkričio, ir gruodžio mėnesį. Vos per keturis mėnesius tai jam bus trečioji kova. Nuovargis bei pasiruošimas tikrai nebus tokiame lygyje, kaip kovai pasiruošti galėjo T. Pedro.

Įdomu tai, kad paskutinės keturios M. Bukausko kovos baigėsi antrame, trečiame arba ketvirtame raunduose. Jeigu lietuviui pavyktų atsilaikyti prieš T. Pedro ilgiau nei vieną raundą, būtų labai įdomu pamatyti, kaip pasisuktų tolimesnė kovos eiga. Australas per savo karjerą nėra laimėjęs kovos, jeigu ji užsitęsdavo ilgiau nei pirmas raundas.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *