Rose Namajunas 7bet statymai lažybos
Kovos menai

Rose Namajunas prieš Weili Zhang – apžvalga ir prognozė

Lapkričio 7 d. Lietuvos laiku, naktį iš šeštadienio į sekmadienį, vyks „UFC 268” kovos vakaras. Sekmadienį, apie 05:00 valandą ryto, bus galima stebėti Rose Namajunas ir Weili Zhang kovą. Šios sportininkės tarpusavyje jau kovojo balandžio 25 dieną ir tada nuostabiu spyriu į veidą pirmame raunde, praėjus vos minutei ir 18 sekundžių laimėjo Rose Namajunas.

Rose Namajunas – 11 pergalių ir 4 pralaimėjimai

Du kartus UFC čempione tapusi Rose Namajunas sieks apginti savo čempionės titulą kovoje prieš W. Zhang. Kinei pralaimėjimas reikštų, kad kurį laiką reiks pamiršti kovą dėl čempionės vardo. Prieš pirmą sportininkių susitikimą W. Zhang buvo laimėjusi net 21 kartą iš eilės, tačiau tai nėra pirmas kartas, kai R. Namajunas nutraukia pergalingas serijas. 2017 metais ji laimėjo prieš Joanna Jerzejczyk ir nutraukė jos 14 pergalių seriją. Tokios pergalės užgrūdina ir leido užsitarnauti gerai žinomą vardą.

JAV gimusi ir užaugusi Rose Namajunas palaiko šiltą ryšį su Lietuva ir laiko save lietuve. Ne kartą čia lankėsi, o prieš pirmą kovą su W. Zhang sakė, kad filmas „Kita svajonių komanda“ buvo vienas iš motyvacijos šaltinių. Dėl to, nieko keisto, kad iš lietuvių jaučiasi palaikymas šiai sportininkei ir be jokių abejonių visi tikisi jos pergalės ir šioje kovoje.

Savo puolimo arsenale sportininkė turi ne vieną specialų smūgį, ypač mėgsta naudoti spyrius ir kautis palaikydama atstumą. Ji jėga gal ir nusileidžia kinei, tačiau R. Namajunas technika yra nuostabi. Ji smūgiuoja 41% tikslumu ir visada palaiko priešininkės spaudimą. Šioje kovoje bus jaučiama mažiau spaudimo, bet pratęsti pergalių seriją ir apginti čempionės titulą motyvacijos tikrai netrūks.

Weili Zhang – 21 pergalė ir 2 pralaimėjimai

W. Zhang pralaimėjimas pirmoje kovoje buvo itin skaudus – jis ne tik buvo pirmas po 21 pergalės iš eilės, bet ir nepavyko apginti čempionės titulo. Dabar kinei šioje kovoje bus daug daugiau spaudimo, kadangi pralaimėjimas ją itin stipriai nutolintų nuo galimybės kovoti dėl čempionės titulo ateityje. Du pralaimėjimai iš eilės reikštų, kad vietą kovoms dėl čempionės titulo prieš R. Namajunas reikėtų užleisti kitoms kovotojoms.

Nors tarp sportininkių yra tik trijų metų skirtumas, kinė yra vyresnė ir sukovojusi 8 kovomis daugiau, todėl patirtis gali būti jos viena iš stiprybių. Ši kovotoja pasižymi itin galingais smūgiais, ne veltui visur yra pabrėžiama jos jėga. Taip pat, turi labai didelę ištvermę ir, jeigu reikia, gali išsaugoti jėgas visiems penkiems raundams. Atsižvelgiant į jos stiprybes, pralaimėjimas pirmoje kovoje pirmame raunde visai neatskleidė jos kaip kovotojos.

Šiai kovai W. Zhang ruošėsi treniruodamasi su UFC čempionu Henry Cejudo. Treniruotės turėjo pagerinti jos grūmimosi įgūdžius, o būtent prieiti arčiau arba net pargriauti ant žemės R. Namajunas turėtų būti vienas iš kinės tikslų. Prieš pirmą kovą W. Zhang buvo ryški favoritė, dabar sportininkių galimybės vertinamos apylygiai. Pirma kova baigėsi labai greitai, bus labai įdomu stebėti ar kinei pavyks šioje kovoje parodyti visą savo potencialą.

Kovos apžvalga ir prognozė

R. Namajunas per savo karjerą ne kartą yra laimėjusi prieš stipriausias savo priešininkes, o tai parodo, kad sportininkės potencialas, ryžtas ir motyvacija yra begalinė. Nors pergalių ir pralaimėjų santykis neprilygsta būsimai varžovei, svarbiausia dabar yra ne praeities rezultatai, o esama sportinė forma. Nemažai MMA sportininkų yra sakę, kad nėra matę, kas treniruotųsi daugiau nei R. Namajunas, motyvacija apginti čempionės titulą yra ne ką mažesnė nei pirmoje kovoje.

W. Zhang turi pranašumą jėgoje ir ištvermėje, bet nusileidžia technikoje. Būtent pirma kova ir pasibaigė kinės pralaimėjimu, nes nepavyko apsiginti nuo itin techniško R. Namajunas spyrio. Akivaizdu, kad kinė šioje kovoje bandys prieiti kuo arčiau ir neleisti palaikyti atstumo, kas yra stiprioji R. Namajunas pusė.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *