Kontrolinės rungtynės: Graikija vs Slovėnija (GYVAI)

Rungtynių data: Penktadienis, rugpjūčio 4d.
Laikas: 19:00 val. Lietuvos laiku
Komandos: Graikija vs Slovėnija
Tiesioginė transliacija: nuoroda

Beje, šio vakaro rungtynes Courtside platformoje galima stebėti tik įsigijus narystę. Jos kaina 27.99 eur/metus.

Kviečiame kartu stebėti antrąsias šių rinktinių tarpusavio rungtynes

Karščiausi rungtynių momentai, gražiausi epizodai, taškai, emocijos bus nuolat atnaujinami šiame įraše.

Graikija 88:77 (27-25, 24-19, 21-12, 16:19) Slovėnija slovėnija 7bet sporto statymai (nuolat atnaujinama):

21:20 val.: atnaujnimas: abi ekipos tolygiai renka taškus ir rungtynių nugalėtojas jau klausimų nekelia. Antrą kartą per dvi dienas savo pranašumą įrodo graikai. Slovėnijos rinktinės gerbėjus labiau nei pralaimėjimas neraminti turėtų dviejų ekipos lyderių Vlatko Čančaro bei Luka Dončičiaus sveikatos būklė.

21:10 val. atnaujinimas: smūgis Slovėnijos rinktinei. Pirmoje rungtynių pusėje, šlubčiodamas aikštę paliko Luka Dončičius, o ketvirtajame kėlinyje po itin nesėkmingo nusileidimo ant žemės iš aikštės, tik su komandos draugu pagalba, išneštas buvo antras svarbiausias rinktinės žmogus – Vlatko Čančaras.

21:05 val. atnaujinimas: komandos keičiasi sėkmingomis atakomis, o sužaidus puse ketvirtojo ketvirčio, 78:66 priekyje dvikovos šeimininkai.

21:00 val. atnaujinimas: prasideda ketvirtasis kėlinys. Jį kiek geriau pradeda svečiai, pelnę 5 taškus mažina atsilikimą iki 11 (74:63).

20:55 val. atnaujinimas: Graikijai susikrovus 20 taškų pranašumą, ekipa kiek pametė ritmą. Į aikštę žengę atsarginiai žaidėjai nesugeba palaikyti startinio penketo tempo ir slovėnai kiek mažina atsilikimą. 72:58.

20:45 val. atnaujinimas: be Luka Dončičiaus Slovėnijos žaidimas puolime ir toliau stringa, kėlinyje sužaidus 7 minutes, slovėnai ir toliau lieka su tais pačiais 48 pelnytais taškais. Šeimininkų sąskaitoje jau 68.

20:35 val. atnaujinimas: trečiąjį kėlinį Slovėnijos rinktinė pradeda be Luka Dončičiaus. Tai stabdo svečių puolimą ir Graikijos rinktinė toliau kraunasi pranašumą, sužaidus 4 minutes – 60:48.

Luka Dončičiaus nemalonus incidentas antrojo ketvirčio pabaigoje:

2-asis kėlinys baigėsi: baigiasi abiems ekipoms apsikeitus pelnant po tris taškus. Ilgoji pertrauka: Graikija 51:44 Slovėnija.

20:10 val. atnaujinimas: į aikštę grįžus Thomasui Walkupui Graikijos rinktinės žaidimas vėl stabilizavosi. Ekipa renka taškus įvairiais būdais: bėgdami į greitą puolimą, kartodami metimus bei poziciniame puolime ir rezultatas vėl krypsta į šeimininkų pusę. 48:41,

20:05 val. atnaujinimas: Luka Dončičius toliau tęsia taškų rinkimą – tolimas taiklus tritaškis ir slovėno sąskaitoje šį vakarą jau 15 pelnytų taškų (3/4 tritaškiai), 34:36.

20:00 val. atnaujinimas: Į aikštę grįžęs Luka Dončičius pataiko sudėtingą metimą paskutinę atakai skirto laiko sekundę ir svečiai priekyje 29-31.

19:55 val. atnaujinimas: antrasis kėlinys prasideda taip, kaip baigėsi pirmasis – taikliu Klemeno Prepeličiaus tritaškiu metimu.

1-asis kėlinys baigiasi taikliu Klemeno Prepeličiaus tritaškiu ir komandas teskiria 2 taškai – 27:25.

19:45 val. atnaujinimas: graikus į priekį traukia Ntinos Mitoglou. Graiko sąskaitoje jau 11 pelnytų taškų, slovėnai stabilizavę ir atradę kelius link krepšio sugeba šiek tiek sumažinti atstumą 25-18. Luka Dončičiaus sąskaitoje – 9 pelnyti taškai.

19:35 val. atnaujinimas: graikai efektyviai išnaudoja greitas atakas, o po to netikslių pirmųjų savo bandymų atakuoti krepšį – renkasi taškus, kurdamiesi antruosius šansus. 20-9.

19:30 val. atnaujinimas: rungtynes spurtu 7-0 pradeda šeimininkai, į kurių sėkmingą pradžią, atidarymas savo šalies taškų kraitį – tolimu sudėtingu, tačiau tiksliu tritaškiu atsako Luka Dončičius. Į šį dūrį tiksliu tolimu metimu atsako Thomasas Wlakupas, o kitoje aikštės pusėje gražų du prieš du derinį atlikę Dončičius ir Jordanas Morganas.

19:10 val.: atnaujinimas: rungtynių pradžia vėluoja dėl legendinio Graikijos krepšininko Nikos Galis pagerbimo ceremonijos

18:40 val. atnaujinimas: komandos apšilinėja, Graikijoje vyksiančiose rungtynėse – laukia pilnutėlė arena.

Slovėnijoje vykusiose pirmose kontrolinėse rungtynėse savo pranašumą įrodė svečiai iš Graikijos. Kosto Papanikolaou bei Thomaso Walkupo į priekį traukiami graikai palaužė Luka Dončičiaus kariauną rezultatu 91:98 (22:29, 21:20, 30:22, 25:20).

Papanikolaou sąskaitoje 19 taškų (6/6 tritaškiai), T. Walkupas pridėjo 17 ir 6 rezultatyvius perdavimus. Natūralizuotas amerikietis lemiamą žodį tare svarbiausiu rungtynių metu: septyni Thomaso taškai be atsako – buvo paskutiniai septyni Graikijos rinktinės šiame mače pelnyti taškai.

Tuo tarpu Slovėnijos lyderis Luka Dončičius atsakė trigubu dubliu 21 taškas, 10 atkovotų kamuolių, 14 rezultatyvių perdavimų, tačiau pataikė tik 2 iš 8 tritaškių, 9 iš 17 baudos metimų bei 4 kartus suklydo.

Pirmųjų Graikija vs Slovėnija rungtynių įdomiausi momentai

Slovėnijos rinktinės žaidėjų statistika:

Graikijos rinktinės žaidėjų statistika:

Luka Dončičius 21 taškas, 10 atk., 14 rez. perdavimų

Jau pirmose draugiškose rungtynėse štai taip auklėja, pražangą imituoti bandžiusį gynėją:

Thanasis Antetokounmpo – rungtynių eigą pakeitęs žaidėjas

14 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, 3 blokuoti metimai, geriausias (+- rodiklis ekipoje) ir štai tokia vagystė iš Luka Dončičiaus:

Primename, jog 2023 m. Pasaulio krepšinio čempionate Slovėnijos rinktinė pirmenybes pradės F grupėje, kartu su Sakartvelu, Venesuela bei Žaliuoju Kyšuliu. Tuo tarpu Graikijos rinktinė startuos C grupėje su JAV, Naujosios Zelandijos bei Jordanijos rinktinėmis. Visą čempionato tvarkaraštį galite rasti mūsų Pasaulio krepšinio čempionatui skirtoje skiltyje.