US Open 2022 7bet statymai lažybos tenisas
Tenisas

US Open 2022 – Grand Slam teniso turnyro prognozės

Ketvirtasis ir paskutinis šių metų „Grand Slam“ turnyras vyks Niujorke. „US Open“ yra kasmetinis teniso turnyras, įkurtas 1881 metais ir tai bus jau 142-as turnyras istorijoje. Šiais metais „US Open“ turnyro prizinis fondas pirmą kartą pasiekė 60 mln. JAV dolerių ribą ir bus 4,59% didesnis nei praeitais metais. Turnyro laimėtojas gaus 2,6 mln. JAV dolerių, antrą vietą užėmęs tenisininkas per pusę mažiau – 1,3 mln. JAV dolerių.

„US Open“ turnyras įdomus tuo, kad per paskutinius 10 metų buvo net septyni skirtingi čempionai. Nuo 2010 metų keturis kartus pavyko laimėti ispanui Rafaeliui Nadaliui, tris kartus serbui Novakui Djokovičiui bei po kartą laimėjo britas Andy Murray, kroatas Marin Čilič, šveicaras Stan Wawrinka, austras Daminic Thiem ir rusas Daniilas Medvedevas. Iš šio sąrašo trys tenisininkai yra priskiriami prie pagrindinių favoritų laimėti 2022 metų turnyrą.

Deja, bet pirmą kartą nuo 2014 metų „US Open“ turnyre nematysime lietuvio. Ričardas Berankis pralaimėjimo pirmame kvalifikacijos etape. 123-ią ATP reitingo vietą užimantis lietuvis 4:6, 3:6 nusileido 178-ą reitingo vietą užimančiam kinui Wu Yibingui. Įdomu tai, kad kinui tai buvo vos pirmoji pergalė aukščiausio rango turnyruose. 2020 metais lietuvis buvo pasiekęs geriausią asmeninį rezultatą ir „US Open“ turnyre pasiekė trečiąjį ratą.

US Open 2022 tvarkaraštis

  • Rugpjūčio 29 – 30 – pirmas raundas
  • Rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 – antras raundas
  • Rugsėjo 2 – 3 – trečias raundas
  • Rugsėjo 4 – 5 – aštuntfinaliai
  • Rugsėjo 6 – 7 – ketvirtfinaliai
  • Rugsėjo 9 – pusfinaliai
  • Rugsėjo 11 – finalas

Geriausi US Open 2022 tenisininkai ir prognozės

Artėjančiame „US Open“ turnyre galėtume stebėti visus šiuo metu geriausius tenisininkus, tačiau 2020 metų turnyro finalistas, 25-erių metų vokietis Alexander Zverevas dėl traumos yra priverstas praleisti turnyrą. Šiuo metu antroje ATP reitingo vietoje esantis tenisininkas yra akivaizdžiai didžiausias turnyro praradimas. Šiuo metu yra išskiriami keturi pagrindiniai tenisininkai, kuriems prognozuojamas čempiono titulas – N. Djokovičius, R. Nadalis, D. Medvedevas ir jaunasis ispanų talentas Carlos Alcarazas.

Šį sezoną puikią formą demonstruoja 36-erių metų ispanas R. Nadalis, kuris laimėjo du iš trijų „Grand Slam“ turnyrus ir turi neblogas galimybes laimėti trečiąjį sezono turnyrą. Jam šiuo metu yra duodamas 5,60 koeficientas.

Ryškiausiu favoritu laikomas serbas N. Djokovičius, kuriam sezonas nebuvo lengvas. Turėjo praleisti nemažai pagrindinių turnyrų, po to prireikė laiko pasiekti formą. Kad metai nebūtų tragiški, tenisininkas privalo laimėti turnyrą. Paskutinį kartą „US Open“ čempionu tapo 2018 metais ir turi geras galimybes laimėti artėjantį turnyrą. Vis tik, bus labai įdomu pamatyti, kaip serbas atrodys prieš geriausius tenisininkus.

N. Djokovičiui pavyko laimėti „Wimbledon“ turnyrą, pusfinalio mačas prieš britą Cameron Norrie buvo su aukščiausią reitingą turinčiu žaidėju. Britas šiuo metu užima 12-ą vietą, o finale žaidęs Nick Kyrgios tuo metu buvo vos 40-oje vietoje. Jeigu pažvelgtume į kitus turnyrus, tai serbas „Roland Garros“ ketvirtfinalyje pralaimėjo Rafaeliui Nadaliui, o ATP 1000 Madride, pusfinalyje prieš Carlos Alcaraz. Dominavo iš tenisininko tikrai nesijaučia, todėl tai dar viena priežastis, kodėl „US Open“ turėtų būti labai intriguojantis turnyras.

Nereikia pamiršti ir pirmoje ATP reitingo vietoje esančio D. Medvedevo. Tenisininkui nebuvo leista dalyvauti „Wimbledon“ turnyre, tačiau žaidėjas pasiruošęs paskutinį sezono „Grand Slam“ užbaigti su trenksmu. Akivaizdžiai formą bandantis įgauti tenisininkas rugpjūčio mėnesio pradžioje laimėjo ATP 250 turnyrą, kur finale įveikė Cameron Norrie. ATP 1000 Kanadoje jis nepasiekė aštuntfinalio, kai pralaimėjo australui Nick Kyrgios, o ATP 1000 Sinsinatyje pusfinalyje pralaimėjo graikui Stefanui Tsitsipui.

Related Posts

1 thoughts on “US Open 2022 – Grand Slam teniso turnyro prognozės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *