ATP 1000 Madridas 2022 teniso statymai 7bet lažybos
Tenisas

ATP 1000 Madridas 2022 m. – teniso turnyro apžvalga, prognozės

Kasmetinis teniso turnyras ATP 1000 Madridas 2022 visai netrukus prasidės Ispanijoje, šalies sostinėje. ATP 1000 turnyrai įsivažiuoja – visai neseniai pasibaigė ATP 1000 Monte Karle, o jau gegužės 1-8 dienomis vyks kitas. Monte Karle čempiono titulą apgynė graikas Stefanos Tsitsipas, kuris bus vienas iš favoritų ir Ispanijoje vyksiančiame turnyre. Kiek netikėtai turnyro finale graikas žaidė prieš ispaną Alejandro Davidovich Fokina, kuris šešioliktfinalyje nugalėjo į tenisą sugrįžusį Novak Djokovic.

ATP 1000 Madride S. Tsitsipui laimėti niekada nepavyko, arčiausiai to jis buvo 2019 metais, kai finale pralaimėjo serbui N. Djokovic, kuriam tai buvo trečiasis čempionų titulas. 2021 m. šį turnyrą antrą kartą karjeroje laimėjo vokietis Alexander Zverev. Apginti titulą lengva nebus, kadangi į jį kesinsis jau minėti N. Djokovic, A. Zverevas, taip pat puikiai paskutinį turnyrą sužaidęs jaunasis ispanas Alejandro Davidovich Fokina bei perspektyvus, gerai ant grunto žaidžiantis kitas ispanas Carlos Alcaraz.

ATP 1000 Madridas 2022 m. tvarkaraštis

  • Gegužės 1 d. – pirmas raundas
  • Gegužės 2 d. – pirmas raundas
  • Gegužės 3 d. – pirmas ir antras raundai
  • Gegužės 4 d. – antras ir trečias raundai
  • Gegužės 5 d. – trečias raundas
  • Gegužės 6 d. – ketvirtfinaliai
  • Gegužės 7 d. – pusfinaliai
  • Gegužės 8 d. – finalas

Geriausi turnyro tenisininkai ir prognozės

Prieš artėjantį turnyrą labiausiai džiaugtis turėtų Rafaelio Nadalio fanai, kadangi yra didelė tikimybė, kad ispanas spės pasveikti po traumos ir dalyvaus Ispanijoje vyksiančiame turnyre. R. Nadalis yra viena iš ryškiausių teniso žaidėjų ant grunto ir Monte Karle vykęs turnyras be šios žvaigždės nebuvo pačio aukščiausio lygio. Jeigu ispanui pavyks dalyvauti Madride vyksiančiame turnyre, jis be jokių abejonių bus vienas iš pagrindinių favoritų laimėti visą turnyrą. Tai jam padaryti yra pavykę jau penkis kartus, o pirmą kartą laimėjo 2005 metais.

Tarp kitų turnyre dalyvaujančių žaidėjų išskirti reikia ir į teniso kovas sugrįžusį bei Monte Karle kojas apšilusį N. Djokovic, antrą iš eilės grunto turnyrą sieksiantį laimėti S. Tsitsipą bei kitus, aukščiausią reitingą turinčius tenisininkus – Casper Ruud, Andrey Rublev, Cameron Norrie, Felix Auger-Aliassime. Madrido turnyre prieš tai buvo žaidžiama ant kietos dangos ir į gruntą pakeista buvo 2009 m., o šiais metais geriausi tenisininkai varžysis dėl 6,7 mln. eurų prizinio fondo.

Jeigu prie favoritų priskirti galime R. Nadal, S. Tsitsipas bei N. Djokovic, nepamiršti reikia ir jaunųjų talentų. Monte Karle turnyras nebuvo sėkmingas vos 18-os metų ispanui Carlos Alcaraz, kuris šešioliktfinalyje pralaimėjo prieš Sebastian Korda. Ispanas šiuo metu yra 8-oje reitingo vietoje ir pasižymi geru žaidimu ant grunto. Namuose vyksiančiame turnyre galime tikėtis sėkmingesnio žaidimo nei praėjusiame ATP 1000 turnyre.

Kitas ispanas, Alejandro Davidovich Fokina, Monte Karle nustebino tikrai ne vieną. Į finalą patekęs tenisininkas savo šalyje vyksiančiame turnyre sieks pasirodyti ne ką prasčiau. Tai būtų puiki galimybė visiems parodyti, kad toks sėkmingas žaidimas buvo ne atsitiktinumas ir ant grunto vyksiančiuose mačuose šį ispaną reikia gerbti. Šiuo metu jis yra 27-oje vietoje ir tai yra geriausias įvertinimas jo karjeroje. Ant grunto šiais metais žaidėjas laimėjo penkis kartus ir patyrė du pralaimėjimus.

Related Posts

2 thoughts on “ATP 1000 Madridas 2022 m. – teniso turnyro apžvalga, prognozės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *