ATP 1000 Roma 2022 statymai 7bet tenisas
Tenisas

ATP 1000 Roma 2022 m. – teniso turnyro apžvalga ir prognozės

Teniso sezonas įsibėgėja ir šiuo metu galime stebėti vieną turnyrą po kito. Kai tik pasibaigs ATP 1000 Madride, iš karto prasidės kitas prestižinis teniso turnyras: ATP 1000 Roma 2022. Gegužės 8-15 dienomis vyksiantis turnyras bus trečiasis iš eilės ATP 1000 teniso turnyras ant grunto. Italijoje vykstantis kasmetinis turnyras puikiai perteikia italų kultūrą – čia žiūrovai gali mėgautis nuostabiu maistu, prabangiu apsipirkimu, žvaigždžių muzikiniais pasirodymais pertraukų metu.

ATP 1000 Romoje dominuoja ne kas kitas, o grunto karaliumi vadinamas ispanas Rafaelis Nadalis. Pirmą kartą šį turnyrą laimėjęs 2005 metais, iš viso yra iškovojęs net 10 titulų. Per paskutinius keturis turnyrus, tris kartus laimėjo ispanas ir šiais metais padarys viską, kad titulų kolekcija būtų papildyta dar vienu aukso medaliu. Kaip ir ATP 1000 turnyruose Monte Karle, taip ir Madride bei Romoje išvysime geriausius pasaulio tenisininkus, todėl galima tikėtis puikios kovos.

ATP 1000 Roma 2022 m. tvarkaraštis

  • Gegužės 8 d. – pirmas raundas
  • Gegužės 9 d. – pirmas raundas
  • Gegužės 10 d. – pirmas ir antras raundai
  • Gegužės 11 d. – antras raundas
  • Gegužės 12 d. – trečias raundas
  • Gegužės 13 d. – ketvirtfinaliai
  • Gegužės 14 d. – pusfinaliai
  • Gegužės 15 d. – finalas

Geriausi turnyro tenisininkai ir prognozės

Šiuo metu traumą besigydantis R. Nadalis yra viena ryškiausių turnyro žvaigždžių. Praleidęs turnyrą Monte Karle, jis planuoja žaisti Madride vyksiančiame ATP 1000 turnyre pirmoje gegužės savaitėje. Šiuo metu yra kalbama, kad toks ispano sugrįžimas yra labai rizikingas, nes atsinaujinus traumai, jis iškristų dar ilgesniam laikui. Jeigu su žaidėjo sveikata bus viskas gerai, ispanas apšilęs kojas ATP 1000 Madride, Romoje bus pagrindinis favoritas turnyrą laimėti net 11-ą kartą.

Po kurio laiko į svarbiausias teniso kovas sugrįžo serbas Novakas Djokovicius. Pirmas turnyras jam nenusisekė, bet su kiekviena diena žaidėjas grįžta vis į geresnę fizinę formą, kas reiškia, kad greitu metu jį ir vėl kiekviename turnyre matysime prie favoritų. Serbas ATP 1000 Romoje laimėjo 2020 metais, o iš viso yra laimėjęs penkis kartus. Šiuo metu pirmoje reitingo vietoje esantis žaidėjas turi būti priskiriamas prie favoritų, net jeigu ir nėra geriausioje savo formoje.

Turnyre, kurio prizinį fondą sudaro 4,3 mln. eurų, varžysis ne tik patyrę ir gerai žinomi tenisininkai, bet matysime ir kylančias jaunąsias žvaigždes, tarp kurių vis labiau spindintis 18-metis ispanas Carlos Alcaraz. Šiuo metu tenisininkas yra net 9-oje reitingo vietoje, o 2022 metais jau spėjo iškovoti tris titulus ir iš viso yra laimėjęs 23 mačus bei patyręs vos 3 pralaimėjimus.

Prie jau išvardintų žaidėjų priskirti reikėtų ir Monte Karle vykusio turnyro čempioną Stefanos Tsitsipas. Graikas šiuo metu yra 5-oje reitingo vietoje ir turi geras galimybes kovoti dėl čempionų titulo tiek Madride, tiek Romoje vyksiančiuose ATP turnyruose. 23-ejų metų tenisininkas parodė, kad gali puikiai žaisti ant grunto, todėl ateinantys turnyrai bus puiki galimybė pakovoti dėl aukštų vietų ir gal net pavyti ketvirtoje reitingo vietoje esantį R. Nadal.

Related Posts

1 thoughts on “ATP 1000 Roma 2022 m. – teniso turnyro apžvalga ir prognozės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *