Jake Paul vs Anderson Silva UFC MMA statymai kova lažybos 7bet
Kovos menai

Jake Paul vs Anderson Silva – kovos apžvalga ir prognozė

Spalio 29 dieną organizuojamas bokso renginys, kuriame pagrindinėje kovoje susitiks Jake Paul vs Anderson Silva. Tą patį vakarą taip pat susitiks buvęs MMA kovotojas Uriah Hall prieš Le’Veon Bell, kuris šiuo metu yra NFL laisvasis agentas. Be šių kovų įvyks dar keturios, kuriose susikaus Ashton Sylve prieš Braulio Rodriguez, Chris Avila prieš Doctor Mike, Danny Barrios prieš Edgar Ortiz Jr., Adrian Rodriguez prieš Dominique Griffin.

Jake Paul į savo pirmą profesionalią bokso kovą stojo 2020 metais ir iš viso yra laimėjęs visas penkias kovas. Įdomu tai, kad 2021 metais amerikietis iš bokso uždirbo maždaug 38 mln. JAV dolerių, kas padarė jį net 46-u brangiausiai apmokamu atletu pasaulyje. Būsimas varžovas Anderson Silva yra gerai žinomas MMA kovotojas, iš 46 kovų laimėjęs 34. 2006 m. jis tapo vidutinio svorio UFC čempionu ir titulą apgynė šešiolikoje kovų iš eilės. Jam priklauso ilgiausia čempiono diržo išsaugojimo serija, kuri truko 2 457 dienas – iki pat 2013 metų. A. Silva dažnai įvardijamas kaip vienas iš geriausių visų laikų MMA kovotojų.

Jake Paul – 5 pergalės be pralaimėjimų

2020 metais pirmą kartą į profesionalaus bokso ringą stojęs Jake Paul per paskutinius dvejus metus nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Vieną mėgėjišką kovą jis turėjo 2018 metais, kuomet penktame raunde techniniu nokautu laimėjo prieš Deji Olatunji. Nokautų netrūko ir kitose J. Paul kovose – net keturios iš penkių baigėsi anksčiau laiko. Prieš AnEsonGib ir Ben Askren buvo laimėta techniniu nokautu, prieš Tyron Woodley ir Nate Robinson nokautu.

Jeigu pirmos dvi profesionalios J. Paul kovos neatrodė labai rimtos dėl varžovų – AnEsonGib ir Nate Robinson, tai paskutinės trys buvo prieš rimtesnius priešininkus. B. Askren buvęs profesionalus MMA kovotojas, kuris prieš prisijungdamas prie UFC organizacijos, tapo „ONE“ čempionu. Tuo tarpu paskutinės dvi kovos buvo prieš T. Woodley, MMA kovotoją bei UFC čempioną. Būtent šios dvi kovos buvo pačios sunkiausios – pirmoje kovoje prireikė teisėjų sprendimo, o paskutinėje kova baigėsi šeštame raunde, kai prieš tai J. Paul kovos baigdavosi pirmame arba antrame raunde.

Žvelgiant į kovą prieš A. Silva, paskutiniai du susitikimai su T. Woodley buvo puiki patirtis. J. Paul turėjo galimybę stoti į kovą su aukščiausio lygio sportininku. Nors boksas ir nėra stiprioji T. Woodley pusė, bet 38-erių metų amerikietis metė rimtą iššūkį.

Anderson Silva – 3 pergalės ir 1 pralaimėjimas

Apie A. Silvos MMA karjerą daug kalbėti nereikia – tai be jokių abejonių viena iš didžiausių šio sporto šakos žvaigždžių. Ilgus metus UFC organizacijoje galėjome stebėti A. Silvos dominavimą. Iš MMA A. Silva pasitraukė 2020 metais, būdamas net 45-erių metų. Tačiau, toli nuo sporto neatsitraukė ir jau 2021 m. kovo mėnesį stojo į bokso kovą prieš Julio Cesar Chavez Jr. Šią kovą A. Silva po teisėjų sprendimo laimėjo ir įdomu tai, kad kovoje A.Silva atliko net 392 smūgius, o Julio Cesar Chavez Jr. tik 153.

Tais pačiais 2021 metais, tik jau rugsėjo mėnesį, A. Silva stojo į bokso kovą prieš kitą MMA kovotoją ir UFC čempioną Tito Ortiz. Kova ilgai neužtruko, nes jau pirmame raunde A. Silva nokautu šventė pergalę. Žvelgiant į būsimą kovą prieš J. Paul, tai bus didžiausias iššūkis A. Silvos iššūkis boksininko karjeroje.

Kovos apžvalga ir prognozė

Jake Paul savo kovose dažnai turėdavo fizinių pranašumų – prieš B. Askren jis buvo 7 cm aukštesnis, prieš T. Woodley ir N. Robinson 10 cm. Tuo tarpu prieš A. Silva jis bus 3 cm žemesnis ir tai iš karto keičia kovos eigą. Galima sakyti, kad nei vienas iš sportininkų didelio pranašumo neturės, bet svarbiausia, kad J. Paul nebeturės tokio pranašumo kaip ankstesnėse kovose.

Paskutinėse dvejose kovose prieš T. Woodley matėme, kad J. Paul turėjo sunkiausias kovas. A. Silva yra daug labiau patyręs kovotojas nei T. Woodley, todėl galima tikėtis dar atkaklesnės ir sudėtingesnės kovos. Iš viso bus kovojama aštuoniuose raunduose ir nebūtų keista, jeigu išvystume kovą iki pat galo. Abu kovotojai turi stiprius smūgius ir klaidos kaina gali būti labai didelė. A. Silva turi daugiau patirties smūgių atlaikyme, tačiau reikia nepamiršti, kad A. Silva jau yra 47-erių metų.

Būtent amžiaus skirtumas yra didžiausias J. Paul pranašumas. Amerikietis yra vos 25-erių metų ir beveik per puse jaunesnis už A. Silva.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *