ATP 1000 teniso statymai lažybos 7bet
Tenisas

ATP 1000 Paris 2022 m. – teniso turnyro prognozės

Spalio 31 dieną prasidedantis „ATP 1000 Paris“ teniso turnyras bus aštuntasis ir paskutinis šį sezoną. Iš viso sezono metu vyksta devyneri „ATP 1000” turnyrai, tačiau šiais metais ir vėl dėl kelionių apribojimų Kinijoje, neįvyko teniso turnyras Šanchajuje. Artėjančiame turnyre Paryžiuje tenisininkai turės paskutinę progą ne tik įsirašyti savo vardą prie sezono čempionų, bet ir pakovoti dėl paskutinių vietų finaliniame „ATP Finals“ turnyre, kuris vyks lapkričio mėnesį Turine, Italijoje.

Šiais metais vieninteliam jaunajam ispanų talentui Carlos Alcaraz laimėti 2 „ATP 1000” turnyrus. Kituose turnyruose matėme vis kitus čempionus – Taylor Fritz, Stefanos Tsitsipas, Novak Djokovič, Pablo Carreno Busta, Borna Čorič. Įdomu tai, kad kol kas nei vieno „ATP 1000” turnyro nelaimėjo Rafaelis Nadalis. Nuo 2005 metų ispanas tik 2015 metais nelaimėjo nei vieno turnyro, tada N. Djokovičius laimėjo net šešis ir 2020 metais, kai dėl pandemijos buvo sužaisti vos trys „ATP 1000” turnyrai.

ATP 1000 Paris tvarkaraštis

  • Spalio 31 d. – pirmas raundas
  • Lapkričio 1 d. – pirmas ir antras raundai
  • Lapkričio 2 d. – antras raundas
  • Lapkričio 3 d. – trečias raundas
  • Lapkričio 4 d. – ketvirtfinaliai
  • Lapkričio 5 d. – pusfinaliai
  • Lapkričio 6 d. – finalas

Geriausi turnyro tenisininkai ir prognozės

Paskutinis „ATP 1000” turnyras turėtų būti vienas iš įdomiausių, kadangi matysime visus šiuo metu geriausius tenisininkus. C. Alcaraz, R. Nadal, Casper Ruud, Daniil Medvedev, Alexander Zverev, Stefanos Tsitsipas, N. Djokovič – šie tenisininkai šiuo metu užima pirmas septynias vietas „ATP“ reitinge. Turnyre taip pat dalyvaus Cameron Norrie, kuris šiuo metu yra dešimtoje vietoje. Panašu, kad geriausi tenisininkai neturi traumų ir kitų priežasčių, dėl kurių praleistų artėjantį turnyrą.

Artėjančiame turnyre galima išskirti tris favoritus – C. Alcaraz, N. Djokovič ir R. Nadal. Būtent šiems tenisininkams ekspertai suteikia mažiausius koeficientus, ketvirtoje vietoje pagal galimybes išskiriamas graikas S. Tsitsipas, kuris šį sezoną žaidė net trijuose „ATP 1000” turnyruose. Jeigu pažvelgtume į turnyro istoriją, tai nuo 2013 metų jame dominuoja serbas N. Djokovičius, laimėjęs penkis kartus – 2013, 2014, 2015, 2019 ir 2021 metais. Įdomu tai, kad nuo 1986 metų šį turnyrą vos vieną kartą laimėjo ispanas – 2012 metais čempionu tapo David Ferrer.

Nuostabiai šį sezoną žaidžiantis ispanas C. Alcaraz šiuo metu yra kiek abejotinoje formoje. Nors jaunajam talentui pavyko laimėto „US Open“ didžiojo kirčio turnyrą, po jo sekė keli pralaimėjimai. „Davis Cup“ finale pralaimėjo kanadiečiui Felix Auger-Aliassime, o „ATP 500” turnyre nepateko į aštuntfinalį, kai pralaimėjo prieš belgą David Goffin.

Tuo tarpu gana solidžią formą antroje sezono pusėje demonstruoja serbas N. Djokovičius, kuris laimėjo paskutinius tris turnyrus. Liepos pradžioje tenisininkas tapo „Wimbledon“ čempionu. Spalio pradžioje spėjo laimėti „ATP 250” Tel Avive bei „ATP 500” Astanoje. Jeigu Tel Avive priešininkai nebuvo patys stipriausi, tai Astanoje pusfinalyje buvo nugalėtas Daniil Medvedevas, o finale S. Tsitsipas. Į turnyrą atvykstantis R. Nadalis nuo birželio mėnesio nėra laimėjęs jokio turnyro. „Wimbledon“ pralaimėjo pusfinalyje, „ATP 1000” Sinsinatyje nepateko į aštuntfinalį, „US Open“ pralaimėjo aštuntfinalyje ir nuo rugsėjo pradžios daugiau niekur nežaidė.

Related Posts

1 thoughts on “ATP 1000 Paris 2022 m. – teniso turnyro prognozės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *