Rose Namajunas vs. Carla Esparza statymai koeficientai lažybos 7bet
Kovos menai

Rose Namajunas vs Carla Esparza – apžvalga ir prognozė

Pirmą kartą Rose Namajunas vs Carla Esparza kovoje susitiko dar 2014 metais. Tuomet lietuviškų šaknų turinti sportininkė pralaimėjo prieš amerikietę C. Esparza. Kova buvo dėl čempionės diržo, kurį jau kitoje kovoje C. Esparza pralaimėjo prieš Joanna Jedrzejczyk. Iš lenkės čempionės titulą perėmė R. Namajunas, kurį jau kitoje kovoje pralaimėjo prieš Jessica Andrade.

Rose Namajunas – Carla Esparza kova vyks „UFC 274” renginio metu. Pagrinde vakaro kova laikoma tarp Charles Oliveira ir Justin Gaethje. R. Namajunas kovoje turės galimybę antrą kartą išsaugoti čempionės diržą. Jį perėmusi iš Zhang Weili, lapkričio mėnesį antroje kovoje prieš kinę ir vėl įrodė savo pranašumą bei išsaugojo diržą. Paskutinį kartą C. Esparza kovojo beveik prieš metus laiko, todėl bus labai įdomu pamatyti, kokioje sportinėje formoje bus amerikietė.

Rose Namajunas – 12 pergalių ir 4 pralaimėjimai

Puikią formą demonstruojanti R. Namajunas panašu, kad kovai yra pasiruošusi gerai, kaip niekad. Po sunkios antros kovos prieš Zhang Weili, sportininkė turėjo nemažai laiko atsigauti bei pasiruošti naujai kovai. Pati kovotoja yra sakiusi, kad nuo pirmos kovos 2014 metais prieš C. Esparza yra stipriai patobulėjusi ir tai turėtume išvysti kovoje ankstų sekmadienio rytą.

Per paskutinius šešis metus R. Namajunas pralaimėjo du kartus ir iškovojo septynias pergales. Įdomu tai, kad ji turėjo keturias revanšines kovas ir visas jas laimėjo. Tai parodo, kokį sportininkė turi tvirtą charakterį, nes dvi iš paskutinių trijų revanšinių kovų ji buvo laimėjusi pirmą kartą. Du kartus nugalėti tą pačią priešininkę tikrai nėra lengva, bet R. Namajunas tai padarė, o dabar turės puikią galimybę penktą kartą karjeroje laimėti revanšinę kovą.

Pati sportininkė yra sakiusi, kad kovoje prieš C. Esparza stengsis daryti tą patį, ką darė 2014 metais. Dėl to, galime tikėtis smūgių į veidą bei bandymų atlikti smaugimo veiksmus. Šiuo metu 29-erių metų sportininkė atrodo, kad yra savo karjeros pike. Bus įdomu pamatyti, kokią pažangą pavyko atlikti sportininkėms per 8-erius metus ir kas šį kartą ringe džiaugsis pergale.

Carla Esparza – 19 pergalių ir 6 pralaimėjimai

Kalbant apie amerikietę C. Esparza, iš karto galima pasakyti, kad tai labiau patyrusi kovotoja. Ji ne tik turėjo 9-is kovomis daugiau, bet ir yra ir vyresnė. 34-erių metų sportininkė šiuo metu turi penkių pergalių seriją ir paskutinį kartą pralaimėjo tik 2018 metais. Paskutinėje savo kovoje, kuri buvo beveik prieš metu, įveikę kinę Xiaonan Yan.

Žvelgiant į sportininkės karjerą, panašu, kad ši kova gali būti vienas iš paskutinių šansų kautis dėl čempionės diržo. Pralaimėjimo atveju ji iš karto negautų vėl kovos prieš R. Namajunas, o kovoti prieš kitas sportininkes ir vėl prieiti prie čempionės diržo kovos, gali nebeužtekti laiko ir jėgų. O tai turėtų pridėti dar daugiau motyvacijos artėjančiai kovai.

Daugumą kovų amerikietė laimi surinkusi daugiau taškų. Iš paskutinių 8-ių laimėtų kovų, tik paskutinė baigėsi techniniu nokautu, prieš tai visos laimėtos teisėjų sprendimu. Nors abi sportininkės per 8 metus pasikeitė, C. Esparza mano, kad jos stilius gali R. Namajunas sukelti problemų kovoje.

Rose Namajunas vs Carla Esparza kovos prognozė

Be jokių abejonių R. Namajunas šiuo metu turi daugiau patirties tokio lygio kovose. Dvi iš paskutinių penkių kovų truko penkis raundus, ko amerikietė C. Esparza nėra patyrusi per daugiau nei 11 paskutinių kovų. Jeigu šioje kovoje reikės visų penkių raundų, R. Namajunas turėtų būti išsaugojusi daugiau jėgų dėl didesnės ištvermės ir sukauptos patirties.

Pirmą tarpusavio kovą laimėjusi C. Esparza sieks tai padaryti dar kartą ir kaip ji pati sako, po šios kovos negali būti jokių pasiteisinimų. Akivaizdu, kad sportininkei ši kova reiškia labai daug ir pralaimėjimas stipriai paveiktų tolimesnę karjerą. Pati C. Esparza sako, kad nori visiems ir tuo pačiu sau įrodyti, kad įmanoma po didelių pergalių ir pralaimėjimų vėl sugrįžti ant aukščiausios pakylos.

Nuvertinti R. Namajunas motyvacijos irgi nereikėtų. Per aštuonerius metus sustiprėjusi ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, ji šiuo metu atrodo pasiruošusi kovai kaip niekad. Sportininkė yra sakiusi, kad anksčiau negalvodavo apie tai, kokią žymę paliks šiame sporte, tačiau dabar suprasdama, kad yra geriausia, ji turi galimybę tapti geriausia visų laikų savo svorio kategorijos kovotoja. Pralaimėjimas R. Namajunas nustumtų keliais laipteliais žemiau, tuo tarpu pergalė dar labiau įtvirtintų sportininkės pasiekimus.

Paskutinėse dvejose kovose R. Namajunas turėjo puikią praktiką prieš kovotoją, kuri mėgsta grumtis ant žemės ir ieško galimybių, kaip pargriauti savo sportininkę. Pirmas pralaimėjimas prieš C. Esparza ir buvo po užlaužimo. Sukaupta patirtis, kaip išvengti tokių situacijų turėtų būti didelis pliusas šioje kovoje.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *