Edson Barboza UFC MMA 7bet lažybos
UFC

UFC: Edson Barboza prieš Giga Chihadze – apžvalga ir prognozė

Rugpjūčio 29 dieną UFC pagrindinėje vakaro kovoje susitiks puslengvio svorio kategorijos MMA kovotojai Edson Barboza ir Giga Chihadze. Brazilui E. Barboza tai jau bus devintoji UFC vakaro kova karjeroje, tuo tarpu gruzinui trečioji. Abu kovotojai į kovą stos turėdami pergalingas serijas, o tarpusavyje kovos pirmą kartą. Abiejų paskutinė kova buvo gegužės mėnesį, todėl kovai bus pilnai pasiruošę, galima tikėtis ir geros sportininkų fizinės būklės.

Edson Barboza – ar pavyks pratęsti pergalingą seriją?

E. Barboza yra 35 metų brazilas UFC besikaunantis nuo 2010 metų. Veteranas savo karjerą pradėjo kaip profesionalus Muay Thai kovotojas ir savo karjerą užbaigė turėdamas 25-3 rezultatą. Būtent iš Muay Thai į MMA jis atsinešė savo stipriąją pusę – spyrius. Apžvalgininkai kalba, kad jis turi vienus iš stipriausių spyrių UFC. Per savo karjerą MMA jis yra iškovojęs 22 pergales ir patyręs 9 pralaimėjimus.

Brazilas per paskutines penkerias kovas laimėjo paskutines dvi. Paskutinėje kovoje laimėjo prieš S. Burgos, kurioje jis po itin ilgo laiko nebuvo laikomas favoritu. Trijose pralaimėtose kovose iš eilės E. Barboza buvo laikomas favoritu, tačiau veteranui to pateisinti vis nepavykdavo. Tik paskelbus artėjančią kovą prieš G. Chihadze brazilas nebuvo laikomas favoritu, tačiau, su kiekviena diena ekspertų nuomone kovotų šansai darosi vis panašesni.

Giga Chihadze – ar išvysime pirmą gruzino pralaimėjimą?

Gruzinas G. Chihadze buvo profesionalus kikboksininkas ir įdomu tai, kad kaip ir jo priešininkas savo stipriąją pusę įvardina būtent spyrius. 2008 – 2017 metais trukusioje karjeroje jis pasiekė 38 pergales ir 6 pralaimėjimus. MMA kovose jo rezultatas šiuo metu šiek tiek kuklesnis – 13 pergalių ir 2 pralaimėjimai. Tačiau, nuo prisijungimo į šią UFC svorio kategoriją, jis nepralaimėjo nei vienos kovos iš 6 ir tai dar viena priežastis, kodėl kova prieš brazilą yra taip laukiama.

Per savo 6 kovas UFC G. Chihadze tris kartus buvo laikomas favoritu, tris kartus ryškiais favoritais buvo laikomi jo priešininkai. Kol kas gruzino nugalėti niekam nepavyko ir per visas 6 kovas nei karto nebuvo daugiau nei 3 raundų. Su kiekviena kova G. Chihadze vardas susilaukia vis daugiau dėmesio ir pagarbos, todėl bus labai įdomu stebėti, kaip jam seksis po truputį atlaikyti atsirandančią įtampą.

Kovos prognozė ir statymų pasiūla

Abiejų kovotojų fiziniai duomenys labai panašūs – tiek smūgių, tiek spyrių pasiekiamumas, galima sakyti, kad yra identiškas. Nors brazilas turi daugiau patirties UFC kovose, pažymima, kad G. Chihadze turi geresnį kovos IQ ir atsilaikęs pirmus du raundus stipriai numuštų brazilo pasitikėjimą. Pagrindiniu kovos aspektu yra laikoma tai, kas fiziškai ilgiau atsilaikys. E. Barboza paskutinį kartą penkių raundų kovą turėjo 2018 metais.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *